Krates.cz
Všechny kategorie
Krates.cz
24. 5. 2019

Kyselina hyaluronová nejefektivnější lék v boji proti vráskám

Co je to kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová je přírodní látka, která se za normálních okolností nachází ve velkém množství i v našem těle a dokáže na sebe navázat až tisícinásobek vody své původní hmotnosti. Tato její vlastnost se využívá k hydrataci a vypnutí pokožky. Pokud ale kvůli stárnutí začne ubývat, projeví se to v podobě přibývajících vrásek.

S čím kyselina hyaluronová pomůže?

  • Zabraňuje stárnutí pleti
  • Hydratuje pokožku
  • Dodává pleti elasticitu
  • Podporuje pevnost kůže
  • Napomáhá ke zdravým kloubům
  • Zlepšuje kvalitu vlasů a nehtů

V jakých podobách kyselinu hyaluronovou najdeme?

Injekce

Rychlé, účinné, ale mírně bolestivé. Tak by se dal shrnout popisek injekcí kyseliny hyaluronové. Po aplikování injekce často vznikají otoky a mohou se objevit i horečky a další negativní vedlejší účinky. Po vpichu gelu s kyselinou hyaluronovou je vyplněna vráska, ale svaly okolo zůstávají neporušené. Nemusíte se tedy bát toho, že byste ztratili mimiku. Největší výhoda injekcí je v tom, že oproti krémům či séru je kyselina dopravována přesně tam, kam má, přímo do rýhy hluboko do pokožky.

Sérum

Sérum je narozdíl od injekcí naprosto bezbolestnou formou, jak kyselinu hyaluronovou užívat. Jednoduše se nanese na vlhkou pokožku, ať už pod make-up, nebo večer po vyčištění pleti. Je vhodné pro všechny typy pleti a nemělo by chybět jako podklad pod krém při každodenní péči o pokožku u osob se zralou pletí.

Séra s kyselinou hyaluronovouZobrazit produkty

Krém

Krémy obsahující kyselinu hyaluronovou především pomůžou v případě dehydratované, suché i vrásčité pleti. Můžete ho používat ve formě denního a nočního krému. V obou případech zajistí celodenní pocit svěžesti, hydratace a vypnutí pleti.

Krémy s kyselinou hyaluronovouZobrazit produkty

Perorální podání

Zkusit můžete kyselinu hyaluronovou v podobě tablet podávaných vnitřně. Tím zajistíte doplnění potřebné denní dávky kyseliny v těle a zlepšení stavů pojivových tkání v těle.

Kapsle s kyselinou hyaluronovouZobrazit produkty

Hledáte-li lék na mladistvý vzhled, sáhněte po kyselině hyaluronové.