Avent Absorpční vložky bavlněné prací 6 ks

Avent Absorpční vložky bavlněné prací 6 ks

Vložky pro opakované použití. Mají bavlněnou přední vrstvu, která je měkká a jemná k pokožce, a absorpční výplň, která odvádí vlhkost z pokožky.

Avent Balení 6 pratelných kojících vložek - bílá

Pratelné kojící vložky do podprsenky AVENT. Tyto znovu použitelné kojící vložky od AVENT jsou vyrobeny z jemné bavlny, která izoluje vlhkost a odvádí ji do neprotékajících vrstev dál od pokožky. Atraktivní vnější strana z krajky zabrání posunutí a propůjčuje vložkám ženský vzhled. Samozřejmě jsou kojící vložky vhodné do pračky a sušičky. Číslo výrobku: 200120001 Dodávka obsahuje 6 kojících vložek a síťku do pračky.
187 KčDoprava od 99 KčNad 850 Kč zdarma

AVENT Absorp.vložky bavlněné prací 6ks

239 KčDoprava od 79 KčNad 1499 Kč zdarma

AVENT Absorpční vložky bavlněné, prací (6 ks)

S důvěrou a uvolněně. Mimořádně tenká s tvarovanou konturou. Protiskluzové díky lepicím páskám, které udržují prsní vložku na místě. Vyvinuto s porodní asistentkou a dětskou poradkyní Vicky Scott, která poskytuje podporu kojícím matkám již 15 let. Jednotlivě zabalené pro extra hygienu. Hedvábně měkká horní vrstva a prodyšné, přirozené materiály. Dermatologicky testováno. Prsní vložky Philips Avent mají tvarované kontury, které umožňují nenápadné nošení pod oblečením. Jedinečná čtyřvrstvá struktura pro maximální pocit sucha: Mimořádně jemná horní vrstva s rýhou pro bradavku udržuje prsy stále suché. Mimořádně absorpční vrstva s podložkou pro zvláštní pohodlí. Mimořádně absorpční jádro odvádí vlhkost a chrání před potíže. Mimořádně prodyšná vnější vrstva brání vzniku bolestivých bradavek Absorpční vložky odvádějí vlhkost z pokožky a zachycují ji v nepropustné výstelce. Rozměr balení a specifikace: Obsah balení: pratelný prsní polštářek 6 ks sáček na praní 1 ks Funkce: žádné vytékání absorbční vložka maximální komfort protiskluzová krajková vnější vrstva hedvábně měkký pocit vnitřní vrstva z kartáčované bavlny
239 KčDoprava od 59 KčNad 1499 Kč zdarma

AVENT absorpční vložky bavlněné prací 6ks

AVENT absorpční vložky bavlněné prací : vložky pro opakované použití mají bavlněnou přední vrstvu, která je měkká a jemná a pak absorpční výplň, která odvádí vlhkost z pokožky a zachycuje ji za zadní vrstvou. Vnější krajková úprava podtrhuje ženskost a zamezuje posouvání vložky. Vložky lze prát v pračce při teplotě 40 stupňů i sušit v sušičce. Obsah balení: 6 vložek a sáček na praní.
245 KčDoprava od 45 KčNad 1000 Kč zdarma

Avent Absorpční vložky bavlněné prací 6 ks

Vložky pro opakované použití mají bavlněnou přední vrstvu, která je měkká a jemná k pokožce, a absorpční výplň, která odvádí vlhkost z pokožky a zachycuje ji za zadní vrstvou. Vnější krajková úprava podtrhuje ženskost a zamezuje posouvání vložky. Vložky lze prát v pračce při teplotě 40°C i sušit v sušičce. Balení obsahuje 6 ks vložek
249 KčDoprava od 79 KčNad 999 Kč zdarma

Philips Avent Absorpční vložky prací 6ks

Philips Avent Absorpční vložky prací 6ks<br>Vložky do podprsenky kojících matek jsou připraveny pro víceré použití. Jemná přední vrstva odvádí z povrchu kůže vlhkost, která je zachytávaná absorpční výplní v nepropustné výstelce. Tu tvoří vrstva jemné česané bavlny. Vnější část je zdobena krajkou.<br>6 kusů praktických absorpčních vložek je opětovně použitelných po vyprání v pračce při teplotě 40°C a po vysušení v sušičce.<br>Zajistěte si na dobu kojení prací absorpční vložky!<br>Vhodné pro maminky od narození dítěte<br>Materiál: bavlna<br>Rozměry balení: 1,5 x 4 x 11,5 cm
279 KčDoprava od 59 KčNad 1500 Kč zdarma

AVENT absorpční vložky bavlněné prací 6ks

AVENT Absorpční vložky jsou bavlněné vložky do podprsenky na opakované použití. Lze je prát v pračce a sušit v sušičce.
279 KčDoprava od 49 KčNad 999 Kč zdarma

PHILIPS AVENT Absorpční vložky bavlněné prací 6 kusů

Vložky pro opakované použití. Mají bavlněnou přední vrstvu, která je měkká a jemná k pokožce, a absorpční výplň, která odvádí vlhkost z pokožky.
285 KčDoprava od 29 KčNad 1500 Kč zdarma

Podobné produkty

od 399 Kč

Avent Prsní termovložka 2 ks

Komfortní termovložka jemně pečuje o nalité prsy, kojení je tak snadnější pro maminku a dítě.
Porovnej ceny
V 7 obchodech
od 185 Kč

Avent Chránič prsních bradavek redukce Standart 2 ks

Zabraňují rozbolavění nebo popraskání bradavek během kojení. Vhodné pro novorozence a nedonošené děti.
Porovnej ceny
V 7 obchodech
od 186 Kč

Philips Avent Prsní vložky noční 20ks

Philips Avent Prsní vložky noční 20ksDvacet kusů jednorázových prsních vložek je připraveno do podprsenek kojících maminek. Jsou příjemné, nenápadné a…
Porovnej ceny
Ve 2 obchodech
od 159 Kč

Avent Prsní vložky jednorázové 60 ks

Jednorázové absorpční vložky do podprsenky jsou praktickou pomůckou pro kojící maminky, chrání oblečení před odtékajícím mateřským mlékem.
Porovnej ceny
V 7 obchodech
od 82 Kč

Avent Prsní vložky jednorázové 24 ks

Komfortní a nenápadné vložky do podprsenky jsou maximálně pohodlné a neviditelné pod oblečením.
Porovnej ceny
V 8 obchodech
od 189 Kč

Avent Chránič prsních bradavek Small – malý 2 ks

Zabraňují rozbolavění nebo popraskání bradavek během kojení. Vhodné pro novorozence a nedonošené děti.
Porovnej ceny
V 7 obchodech
od 255 Kč

AVENT Prsní vložky jednorázové 100 ks

Jednorázové absorpční vložky do podprsenky jsou praktickou pomůčkou pro kojící maminky. Chrání oblečení před odtékajícím mateřským mlékem.
Porovnej ceny
V 1 obchodě
od 299 Kč

AVENT Philips Prsní vložky jednorázové 100 ks

Komfortní a nenápadné, maximálně pohodlné. Průměrná tloušťka pouze 2 mm a tvarování pomáhají zajistit, že vložky nejsou vidět pod oblečením.
Porovnej ceny
V 1 obchodě