Krates.cz
Krates.cz
AVENT Láhev Natural 125ml

AVENT Láhev Natural 125ml

AVENT Láhev Natural 125 ml

Tato nová lahev zaručuje přirozenější krmení pro vaše dítě. Dudlík má inovativní desing okvětních lístků a podporuje přirozené přisátí.
169,00 KčDoprava od 29 KčNad 1500 Kč zdarma

AVENT Láhev Natural 125 ml

Nejpřirozenější způsob krmení z láhve. láhev Natural 125 ml dudlík s novorozeneckým průtokem pro děti od narození Vlastnosti: Ergonomický tvar láhve umožňuje maximální pohodlí při krmení. Poskytuje komfort i pro malé dětské ručičky. Široké hrdlo láhve ulehčuje plnění a čištění. Malé množství částí umožňuje rychlé a snadné sestavení. Těsně přiléhající víčko zabraňuje vylévání obsahu lahvičky a není tedy třeba použít těsnicí víčka. Přirozené přisátí díky širokému dudlíku ve tvaru prsu. Široký dudlík ve tvaru prsu podporuje přirozené přisátí podobně jako při kojení. Snadná kombinace kojení s krmením z láhve. Inovativní dvojitý ventil dudlíku umožňuje proudění vzduchu do láhve, nikoliv do bříška dítěte. Jedinečný design dudlíku ve tvaru okvětních lístků. Okvětní lístky zvyšují měkkost a ohybnost dudlíku – pohodlnější a spokojenější krmení. Láhev neobsahuje BPA a je vyrobena z polypropylenu. Philips AVENT od roku 1984 navrhuje a vyrábí výrobky inspirované přírodou, které jsou výsledkem rozsáhlého výzkumu a klinických testů.
175,00 KčDoprava od 59 KčNad 1499 Kč zdarma

AVENT Láhev Natural 125 ml

189,00 KčDoprava od 79 KčNad 1499 Kč zdarma

AVENT Láhev Natural 125 ml + dudlík 1 otvor

AVENT Láhev Natural je kojenecká lahvička, která využívá dvouventilový antikolikový ventil, který pracuje s přirozeným reflexem krmení dítěte a podporuje zdravé aktivní krmení. Miminko si samo kontroluje průtok mléka, snižuje se tak riziko zvracení a přejedení. Ventil také udržuje vzduch mimo bříško dítěte. Snižuje možnost vzniku koliky. Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu, široké hrdlo snadné čištění. Těsně přiléhající víčko zabraňuje vylévání obsahu lahvičky a není tedy třeba použít těsnící víčka. Vyrobená z polypropylenu (PP), bez BPA.
189,00 KčDoprava od 45 KčNad 1000 Kč zdarma

Láhev Natural 125 ml, 1 ks nová

Láhev Natural 125 ml, 1 ks nová Přirozený způsob krmení z lahve. Vyvinuto s více než 25 lety klinických zkušeností. Novinka Philips AVENT Natural láhev je navržena tak, aby maminky mohly kombinovat kojení a krmení z láhve.
219,00 KčDoprava od 49 KčNad 999 Kč zdarma

Lahvička Avent Natural - 125 ml

Objem: 125 ml, SCF 690/17, [6685] Kojenecká lahvička s novorozeneckým dudlíkem s jedním otvorem AVENT Natural.
Čistá, průhledná, s přesnou stupnicí.
Používáním kojeneckých láhví AVENT MINI s unikátním patentovaným silikonovým dudlíkem s ventilem předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete pravděpodobnost vzniku koliky.
Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění. Přehledná přesná stupnice pomůže určit, kolik vaše dítě vypilo. Víčko těsně přiléhá k dudlíku, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky.
Silikonový dudlík AVENT MINI je navržen tak, aby svým tvarem a funkcí co nejvíce připomínal maminčin prs. Má speciální patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním.
232,00 KčDoprava od 79 KčNad 1499 Kč zdarma