Krates.cz
Krates.cz
Avent Natural Odsávačka mateřského mléka s VIA systémem

Avent Natural Odsávačka mateřského mléka s VIA systémem

Manuální odsávačka Natural s VIA pohárky 180ml má kompaktní desing, je opatřena rukojetí ergonomického tvaru.

Philips Avent Odsávačka Natural manuální s VIA systémem

Philips Avent Odsávačka Natural manuální s VIA systémem
Manuální odsávačka v sadě se třemi pohárky se závitovým víčkem pro uskladnění odsátého mléka. Odsávačka obsahuje masážní vložku. Ta je navržena tak, aby byla co nejvíce universální pro všechny typy prsu. Sametová struktura působí hřejivě na prs a stimuluje pěkně tok mléka. Při použití se dá v klidu sedět, bez předklonu. Odsávačka imituje sání dítěte, což zaručuje pohodové spouštění mateřského mléka.
Pro snadný úchop maminky je opatřena odsávačka ergonomickým držadlem.
V sadě přiložený dudlík Natural zaručuje snadnějsí přechod dítka mezi kojením a krmením z lahví nebo VIA pohárků.
Přednosti:
elegantní design, nízká hmotnost
snadné sestavení, skladování
obsluha možná jednou rukou
snadná údržba, vhodné do myčky
kompatibilní s dalšími výrobky na krmení Philips Avent Natural
Balení obsahuje:
odsávačka s krytem hrdla
3 x VIA pohárek 180 ml, víčko
měkkounké novorozenecké šidítko Natural
kryt na šidítko, těsnící víčko
Vhodné pro děti od narození
Materiál: plast
Velikost dudlíku: 1 ( 0-6 měsíců )
Obsah dóz: 3 x 180 ml
Rozměry balení: 20 x 9 x 22,5 cm
929,00 KčDoprava od 59 KčNad 1500 Kč zdarma

PHILIPS AVENT Odsávačka Natural s VIA systémem

Manuální odsávačka Natural s VIA pohárky 180ml má kompaktní desing, je opatřena rukojetí ergonomického tvaru.
939,00 KčDoprava od 29 KčNad 1500 Kč zdarma

AVENT Odsávačka mat.ml.Natural s VIA systémem nové

939,00 KčDoprava od 79 KčNad 1499 Kč zdarma

Philips AVENT Odsávačka mateřského mléka Natural s VIA systémem

Jedinečná ruční odsávačka mateřského mléka Avet Natural s unikátním ergonomickým tvarem, který usnadňuje používání. Měkký a pružný masážní polštářek jemně stimuluje prso a navozuje pocit pohodlní. Kratší trychtýř umožňuje odsávání bez nutnosti nachýlení těla. Odsávačka je kompaktní a stabilní, díky čemuž nedochází k jejímu převrácení. Odsávačka mateřského mléka má jedinečný design, mléko proudí přímo z prsu přímo do lahve, i když sedíte rovně. Můžete tedy při odsávání sedět pohodlněji: nemusíte se předklánět, aby mléko opravdu teklo do lahve. Pohodlné sezení a uvolnění při odsávání přirozeně napomáhá snadnému toku mléka. Odsávačka mateřského mléka má kompaktní design, můžete ji snadno nastavit do požadované polohy. Je opatřena rukojetí ergonomického tvaru, která zajišťuje pohodlné držení a plnou kontrolu nad odsáváním mléka. Malá velikost a nízká hmotnost odsávačky znamená, že ji lze snadno skladovat a přepravovat. Odsávání na cestách je ještě více nenápadné. Charakteristika: unikátní, ergonomický tvar pro pohodlné používání měkká masážní vložka pro stimulaci a pohodlí kompaktní a stabilní Tuto odsávačku mateřského mléka lze používat spolu s dalšími výrobky řady Philips AVENT, například s našimi lahvemi a nádobami na skladování mléka. Řada Philips AVENT nabízí také celou řadu příslušenství pro péči o prsy, které vám pomůže kojit déle a rovněž zvýší vaše pohodlí. Rozměr balení a specifikace: Balení obsahuje manuální odsávačku s krytem hrdla, 3 ks VIA pohárků s víčkem, a extra měkký novorozenecký didlík a těsnící víčko. Tuto odsávačku lze používat spolu s dalšími výrobky řady Philips Avent, například s našimi lahvemi a zásobníky na uchovávání mléka. Řada Philips Avent nabízí také celou řadu příslušenství pro péči o prsy, které vám pomůže kojit déle a rovněž zvýší vaše pohodlí. Snadné čištění díky malému počtu samostatných součástí. Čištění je snadné díky malému počtu samostatných součástí. Všechny součásti lze mýt v myčce nádobí. Snadná manipulace. Manuální odsávačka mateřského mléka je ideální pro příležitostné odsávání mateřského mléka a navíc je velmi kompaktní. Lze ji snadno obsluhovat jednou rukou.
943,00 KčDoprava od 59 KčNad 1499 Kč zdarma

Avent Natural Odsávačka mateřského mléka s VIA systémem

Odsávačka mateřského mléka má jedinečný design, mléko proudí přímo z prsu do lahve, i když sedíte rovně. Můžete tedy při odsávání sedět pohodlněji: nemusíte se předklánět, aby mléko opravdu teklo do lahve. Pohodlné sezení a uvolnění při odsávání přirozeně napomáhá snadnému toku mléka. Po zapnutí začne odsávačka automaticky jemně stimulovat, aby se mléko uvolnilo. Obsah balení: Manuální odsávačka s krytem hrdla 3x VIA pohárek (180 ml) + víčko Extra měkký novorozenecký dudlík Natural Těsnící víčko
979,00 KčDoprava od 79 KčNad 999 Kč zdarma

AVENT NATURAL manuální odsávačka mateřského mléka s VIA systémem

AVENT NATURAL manuální odsávačka mateřského mléka bez BPA s VIA systémem obsahuje: Manuální odsávačka s krytem hrdla, 3x VIA pohárek (180 ml) + víčko, extra měkký novorozenecký dudlík Natural, těsnící víčko. Odsávačka mateřského mléka má jedinečný design, mléko proudí přímo z prsu do lahve, i když sedíte rovně. Můžete tedy při odsávání sedět pohodlněji: nemusíte se předklánět, aby mléko opravdu teklo do VIA pohárku. Pohodlné sezení a uvolnění při odsávání přirozeně napomáhá snadnému toku mléka. Masážní vložka má novou, sametově měkkou strukturu, která hřejivě působí na pokožku a zajišťuje příjemnou a jemnou stimulaci toku mléka. Během sání jemně napodobuje sání dítěte, což přirozeně spouští mléko a zajišťuje klinicky ověřenou účinnost. Měkká masážní vložka je navržena tak, aby vyhovovala většině maminek. Pokud byste potřebovala větší velikost, je k dispozici samostatně. Dudlík ve tvaru prsu podporuje přirozené přisátí podobné jako při kojení a zjednodušuje vašemu dítěti přechody mezi kojením a krmením z lahve nebo VIA pohárku.
990,00 KčDoprava od 45 KčNad 1000 Kč zdarma

Philips Avent Odsávačka mateřského mléka Natural s VIA systémem

AVENT Odsávačka mat.ml.Natural s VIA systémem nové Jedinečná ruční odsávačka mateřského mléka Avent Natural s unikátním ergonomickým tvarem, který usnadňuje používání.
1179,00 KčDoprava od 49 KčNad 999 Kč zdarma