Krates.cz
Krates.cz
Cemio Metric 308 SMART – bezkontaktní teploměr

Cemio Metric 308 SMART – bezkontaktní teploměr

Popis Bezkontaktní teploměr Cemio Metric 308 SMART slouží k měření tělesné teploty pomocí infračerveného záření.

Cemio Metric 308 SMART Teploměr bezkontaktní

699,00 KčDoprava od 79 KčNad 1499 Kč zdarma

Cemio Metric 308 SMART bezkontaktní teploměr

Cemio Metric 308 SMART slouží k měření tělesné teploty pomocí infračerveného záření. K rychlému a přesnému změření tělesné teploty během jedné sekundy stačí pouze přiblížit sondu k čelu na vzdálenost 5-8 cm a stisknout tlačítko. Je tak neocenitelným pomocníkem při měření teploty hlavně u malých dětí. Velký podsvícený LCD displej zajistí snadnou čitelnost naměřené hodnoty i během nerušeného nočního spánku vašeho dítěte. Spolehlivý díky vysoce přesné infračervené technologii SMART Paměť na 32 měření Jednoduché ovládání pouze jedním tlačítkem Alarm při vysoké teplotě Zvuková signalizace konce měření Funkce opakovaného měření teploty Vhodný také pro měření teploty vody ve vaně nebo nápoje v lahvičce Ergonomický tvar pro pohodlné držení Automatické vypínání Součástí balení jsou 2 AA baterie.
699,00 KčDoprava od 79 KčNad 999 Kč zdarma

CEMIO Metric bezkontaktní teploměr 308 Smart

Nejpohodlnější měření teploty – bezkontaktně, ve vteřině a přesně. Měří tělesnou teplotu, ale také teplotu vody ve vaně nebo nápoje.
699,00 KčDoprava od 29 KčNad 1500 Kč zdarma

Cemio Cemio Metric 308 SMART - bezkontaktní teploměr

Bezkontaktní teploměr Cemio Metric 308 SMART slouží k měření tělesné teploty pomocí infračerveného záření.
699,00 KčDoprava od 49 KčNad 1500 Kč zdarma

Cemio METRIC 308 SMART Bezkontaktní teploměr

Cemio METRIC 308 SMART je lékařský ultrarychlý bezkontaktní teploměr pro měření teploty na čele pomocí infračerveného záření. K rychlému a přesnému změření tělesné teploty během jedné sekundy stačí pouze přiblížit sondu k čelu na vzdálenost 5-8 cm a stisknout tlačítko. Je tak neocenitelným pomocníkem při měření teploty hlavně u malých dětí. Velký podsvícený LCD displej zajistí snadnou čitelnost naměřené hodnoty i během nerušeného nočního spánku vašeho dítěte. Paměť na 32 měření. Jednoduché ovládání pouze jedním tlačítkem. Alarm při vysoké teplotě. Zvuková signalizace konce měření. Funkce opakovaného měření teploty. Vhodný také pro měření teploty vody ve vaně nebo nápoje v lahvičce. Ergonomický tvar pro pohodlné držení. Automatické vypínání. Obsah balení: teploměř, návod k použití, záručný list, 2 alkalické tužkové baterie typu AA.
705,00 KčDoprava od 45 KčNad 1000 Kč zdarma

Cemio Metric 308 SMART Bezkontaktní teploměr

Cemio Metric 308 SMART Bezkontaktní teploměr Slouží k měření tělesné teploty pomocí infračerveného záření. K rychlému a přesnému změření tělesné teploty během jedné sekundy stačí pouze přiblížit sondu k čelu na vzdálenost 5-8 cm a stisknout tlačítko.
999,00 KčDoprava od 49 KčNad 999 Kč zdarma