Krates.cz
Krates.cz
GreenSwan GS Mamatest 10 těhotenský test 2 ks

GreenSwan GS Mamatest 10 těhotenský test 2 ks

Vysoce spolehlivý, rychlý a ženami velmi často kupovaný těhotenský test.

GS Mamatest 10 Těhotenský test 2ks ČR/SK

39,00 KčDoprava od 79 KčNad 1499 Kč zdarma

GreenSwan GS Mamatest 10 těhotenský test 2 ks

GS Mamatest pro včasnou detekci těhotenství je rychlý test založený na laterální průtokové imunochromatografii na proužku a slouží ke kvalitativnímu stanovení lidského choriongonadotropinu (hCG) v moči, s jehož pomocí lze zjistit těhotenství.
39,00 KčDoprava od 49 KčNad 1500 Kč zdarma

GS Mamatest 10 těhotenský test 2ks

GS Mamatest 10 pro včasnou detekci těhotenství je rychlý test založený na laterální průtokové imunochromatografii na proužku a slouží ke kvalitativnímu stanovení lidského choriongonadotropinu (hCG) v moči, s jehož pomocí lze zjistit těhotenství. Test využívá kombinaci protilátek zahrnující monoklonální hCG protilátky selektivně zaměřené na zvýšené hladiny hCG. Test se provádí ponořením absorbujícího konce proužku do nádobky s močí. Získaný výsledek se odečítá podle vytvořených barevných linií. Test můžete použít již ode dne očekávané menstruace. GS Mamatest pro včasnou detekci těhotenství detekuje hladinu hCG v moči již v koncentracích od 10 mI.U./ml.
45,00 KčDoprava od 45 KčNad 1000 Kč zdarma

GS Mamatest 10 těhotenský test 2 ks

Rychlé, snadné a spolehlivé zjištění těhotenství, které provedete sama. GS Mamatest zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (hCG), který se objevuje v moči již ve velmi časném období těhotenství. Test je určen pro sebetestování v nádobce s močí (in vitro). Určeno výhradně pro vnější použití. • Vysoká citlivost < 10mlU/ml – test můžete použít ode dne očekávané menstruace • Rychlost – pozitivní výsledek během první minuty • Použitelnost – okamžitě, kdykoli během dne • 2 testy vjednom balení pro dvojnásobnou jistotu Důležitá upozornění 1. Tato sada je určena výhradně pro vnější použití. Nepolykejte, neužívejte vnitřně! 2. Po použití zlikvidujte společně s domácím odpadem. Testovací proužek se nesmí použít více než jednou. 3. Nepoužívejte testovací sadu po uplynutí data použitelnosti. 4. Nepoužívejte testovací sadu, pokud je sáček porušen nebo špatně zavařen. 5. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávání 1. Uchovávejte v uzavřeném sáčku při teplotě 4–30 ºC nejdéle do data ...
45,00 KčDoprava od 79 KčNad 999 Kč zdarma

GS Mamatest 10 Těhotenský test 2 kusy

Vysoce spolehlivý, rychlý a ženami velmi často kupovaný těhotenský test.
45,00 KčDoprava od 29 KčNad 1500 Kč zdarma

GS Mamatest 10 Těhotenský test 2ks

GS Mamatest 10 Těhotenský test 2ks ČR/SK Rychlý těhotenský test, který můžete provádět Vy sama. Zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (hCG), který se objevuje v moči již ve velmi časném období těhotenství. Test je určen pro sebetestování v nádobce s močí (in vitro). Určeno výhradně pro vnější použití.
45,00 KčDoprava od 49 KčNad 999 Kč zdarma