Krates.cz
Krates.cz
HiPP ZELENINA BIO mrkev s bramb. 125g

HiPP ZELENINA BIO mrkev s bramb. 125g

Humana BIO příkrm karotka s brambory 125 g

HIPP zeleninový příkrm BIO: VLIV NA STOLICI NORMALIZUJÍCÍ. Zelenina HIPP obsahuje výživné látky a aktivní složky, napomáhající zdravému vývoji dítěte. Aby Vaše dítě nové formě výživy přivyklo, krmte ho (lžičkou) nejprve jednodruhovou zeleninou, např. karotkou. Dejte dítěti pár lžiček pokrmu před tím, než mu dáte pít mléko. Zeleninové příkrmy HIPP neobsahujjí sůl, ani složky určené k rychlému přibývání na váze.
19,00 KčDoprava od 45 KčNad 1000 Kč zdarma

HiPP BIO Karotka s bramborem 125 g

Zeleninové příkrmy jsou ideální pro začátek s příkrmy od ukončeného 4. měsíce věku dítěte.
33,00 KčDoprava od 29 KčNad 1500 Kč zdarma

HiPP Bio mrkev s bramborami 125 g

Loga třetí strany: EU Organic Loga třetí strany: Kontrolované ekologické zemědělství Životní styl: Bioprodukt Upozornění pro alergiky: Cereálie obsahující lepek Přidané látky: Bez Přidané látky: Bez Přidané látky: Bez Spodní hranice věkového omezení: 4 měsíce Druh balení: Zavařovací sklenice Standardizovaná značka: HiPP Regulovaný název výrobku: Zeleninový příkrm pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Sterilizované. Od ukončeného 4. měsíce.
34,00 KčDoprava od 79 KčNad 1000 Kč zdarma

HIPP ZELENINA BIO Karotka s brambory 125 g

HIPP ZELENINA BIO Karotka s brambory 125g Zeleninové příkrmy jsou ideální pro začátek s příkrmy od ukončeného 4. měsíce věku dítěte.
35,23 KčDoprava od 49 KčNad 999 Kč zdarma

HiPP ZELENINA BIO mrkev s bramb. 125 g

37,00 KčDoprava od 79 KčNad 1499 Kč zdarma

Hipp ZELENINA BIO Karotka s brambory 125 g

Zeleninové příkrmy jsou ideální pro začátek s příkrmy od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. Zpočátku podávejte miminku několik lžiček zeleninového příkrmu před mléčnou stravou a poté množství den ode dne zvyšujte – aby si miminko mohlo zvyknout na novou formu přijímání potravy. Zeleninové příkrmy HiPP jsou určeny přesně na výživové potřeby kojenců. Pouze vybrané jemné druhy zeleniny jsou rozmixovány do jemného krému, a proto mají výbornou chuť. Zeleninové příkrmy HiPP obsahují omega-3 mastné kyseliny, které jsou důležité pro vývoj mozku a nervových buněk. od ukončeného 4. měsíce bez přídavku soli neobsahuje pojidla neobsahuje lepek se sníženým obsahem alergenních složek v BIO kvalitě Další informace jako např. přísady, naleznete na etiketě. Balení: 125g Zdroj: www.hipp.cz
39,00 KčDoprava od 79 KčNad 999 Kč zdarma