Krates.cz
Krates.cz
Medela Kontaktní kojicí kloboučky – L (24 mm)

Medela Kontaktní kojicí kloboučky – L (24 mm)

V případě vpáčených, poraněných nebo oteklých bradavek, které neumožňují dítěti správné přisátí, lze kojit s pomůckou zvanou kontaktní kojící klobouček.

MEDELA Kojící kloboučky vel. L, 1 pár

Pomáhají mamince při kojení v případě plochých, vpáčených, poraněných nebo oteklých bradavek, které neumožňují dítěti správné přisátí. Anatomický tvar kloboučků umožňuje miminku kontakt s přirozenou vůní matčina prsu. Vyrobeny z velmi jemného silikonu neutrální vůně. Krabička slouží pro bezpečné a hygienické uložení 1 páru kloboučků, usnadňuje jejich skladování a přenos, zajišťuje mamince vyšší komfort. Použití kloboučků konzultujte s lékařem, laktační poradkyní nebo porodní asistentkou. Dostupné ve 3 velikostech: S – 16mm M – 20 mm L – 24 mm Pomůcka při výběru velikosti dle bradavky – prsty na ruce.
279,00 KčDoprava od 59 KčNad 1499 Kč zdarma

MEDELA kontaktní kojicí kloboučky velikost L 1pár

V případě vpáčených, poraněných nebo oteklých bradavek, které neumožňují dítěti správné přisátí, lze kojit s pomůckou zvanou kontaktní kojící klobouček.
279,00 KčDoprava od 29 KčNad 1500 Kč zdarma

MEDELA kontaktní kojicí kloboučky vel.L 1pár

MEDELA kontaktní kojicí kloboučky vel. L 1pár : V případě vpáčených, poraněných nebo oteklých bradavek, které neumožňují dítěti správné přisátí, lze kojit s pomůckou zvanou kontaktní kojicí klobouček. Anatomický tvar kloboučků umožňuje miminku zachovat kontakt s přirozenou vůní matčina prsu. Kojicí kloboučky jsou vyrobeny z velmi jemného silikonu, je šetrný k pokožce a má neutrální vůni. Dostupné ve 3 velikostech S - 16mm, M - 20mm, L - 24mm. Pomůcka při výběru velikosti dle bradavky - prsty na ruce - malíček=S, prostředníček=M, palec=L. Baleny v plastové krabičce, která slouží pro bezpečné a hygienické uložení 1 páru kloboučků. Použití kloboučků konzultujte s lékařem, laktační poradkyní nebo porodní asistentkou.
289,00 KčDoprava od 45 KčNad 1000 Kč zdarma

Medela Kontaktní kojicí kloboučky vel. L 24 mm 1 pár

Medela Kontaktní kojící kloboučky mají anatomický tvar, který umožňuje miminku kontakt s pokožkou a přirozenou vůní matčina prsu. Kojící kloboučky chrání krátkodobě bolavé a popraskané bradavky v průběhu kojení. Jsou vyrobeny z velmi jemného silikonu bez chuti a zápachu. Kloboučky jsou uloženy v praktické krabičce, která slouží pro bezpečné a hygienické uložení jednoho páru kloboučků. Zajistí vám větší komfort při jejich skladování a přenosu. Výsledek: Pomoc při kojení při plochých nebo vpáčených bradavkách. Ochrana bolavých a popraskaných bradavek při kojení. Praktická krabička pro hygienické uložení. Použití: Použití kloboučků konzultujte s lékařem, laktační poradkyní nebo porodní asistentkou.
299,00 KčDoprava od 79 KčNad 999 Kč zdarma

MEDELA kontaktní kojicí kloboučky vel.L 1pár

301,00 KčDoprava od 79 KčNad 1499 Kč zdarma

Medela Kontaktní kojicí kloboučky - L (24 mm)

Medela Kontaktní kojicí kloboučky - L (24 mm) Medela kojící kloboučky na bradavky Vám pomohou kojit, pokud máte ploché, vpáčené nebo bolavé bradavky.
318,00 KčDoprava od 49 KčNad 999 Kč zdarma