Krates.cz
Krates.cz
MedPharma Calcium pantothenicum Natural mast 30 g

MedPharma Calcium pantothenicum Natural mast 30 g

Mast s obsahem přírodní hydratační látky pro zvláčení pokožky, její regeneraci a zklidnění nepříjemného svědění. Pro pokožku dětí i dospělých.

MEDPHARMA Calcium pantothenicum natural mast 30 g

Mast s obsahem přírodní hydratační látky pro zvláčení pokožky, její regeneraci a zklidnění nepříjemného svědění. Pro pokožku dětí i dospělých.
30,00 KčDoprava od 29 KčNad 1500 Kč zdarma

MedPharma Calcium Pantothenicum mast NATURAL 30 g

33,00 KčDoprava od 79 KčNad 1499 Kč zdarma

MedPharma Calcium pantothenicum Natural mast 30 g

Calcium pantothenicum je mast, která obsahuje 5% Calcium pantothenicum. Sůl kyseliny pantothenové je důležitá pro regeneraci pokožky. Speciálně vyvinutá receptura na suchou až extrémně suchou, podrážděnou a popraskanou pokožku dětí a dospělých. Pečuje o citlivou pokožku, zvláčňuje ji a udržuje její celistvost.
39,00 KčDoprava od 49 KčNad 1500 Kč zdarma

Medpharma Calcium Pantothenicum NATURAL mast 30 g

Calcium pantothenicum mast pečuje o podrážděnou, suchou až extrémně suchou, nebo popraskanou pokožku dětí i dospělých. Vhodná už od prvních dnů života. Vhodná i pro zvlášť citlivou pokožku. Hlavní vlastnosti: obsahuje vysoký podíl přírodních olejů, vitamínů a včelího vosku, které napomáhají při obnově narušené kožní bariéry a potlačují svědění pokožky pomáhá uklidnit podrážděná a začervenalá místa kůže pečuje o citlivou pokožku, zvláčňuje ji a udržuje její celistvost nezatěžuje pokožku zbytečnými chemickými látkami Složení: Aqua, Cocos Nucifera Oil, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Calcium Pantothenate, Cera Alba, Glycerin, Phenoxyethanol, Niacinamide, Magnesium Stearate, Tocopherol, Olive Oil Decyl Esters, Squalene, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride, Lavandula Angustifolia Oil. Informace pro alergiky: bez parabenů, PEG, EDTA, minerálních olejů, silikonového oleje, parafínů, parfémů a barviv. Použití: Mast aplikujte 1 – 2x denně, anebo podle potřeby a účelu můžete použít i ...
49,00 KčDoprava od 79 KčNad 999 Kč zdarma

MedPharma Calcium Pantothenicum NATURAL 30 g

MedPh Calcium Pantot.mast NATURAL30g Calcium pantothenicum je mast, která obsahuje 5% Calcium pantothenicum. Sůl kyseliny pantothenové je důležitá pro regeneraci pokožky. Speciálně vyvinutá receptura na suchou až extrémně suchou, podrážděnou a popraskanou pokožku dětí a dospělých.
49,00 KčDoprava od 49 KčNad 999 Kč zdarma