Krates.cz
Krates.cz
MedPharma Ovulační test Komfort 20mIU/ml 2 ks

MedPharma Ovulační test Komfort 20mIU/ml 2 ks

Jednorázová testovací tyčinka určená pro použití přímo do proudu moči - zvýšíte tak možnost vašeho otěhotnění.

MEDPHARMA Ovulační test Komfort 20 mlU/ml

Jednorázová testovací tyčinka určená pro použití přímo do proudu moči - zvýšíte tak možnost vašeho otěhotnění.
62,00 KčDoprava od 29 KčNad 1500 Kč zdarma

MedPharma Ovulační test Komfort 20 mIU/ml 2 ks

MedPharma Ovulační test Komfort je vysoce přesný, rychlý a hygienický ovulační test pro přesné stanovení termínu ovulace, který si snadno můžete provést sama. Zvýšíte tak možnost vašeho otěhotnění.
69,00 KčDoprava od 49 KčNad 1500 Kč zdarma

Medpharma Ovulační test Komfort 20 mlU/ml 2 ks

MedPharma Ovulační test Komfort je jednorázová testovací tyčinka určená pro přímé použití do proudu moči. Jedná se o hygienický ovulační test s rychlým a velmi přesným stanovením termínu ovulace. Balení obsahuje 2 testy. Použití: Ovulační test zjišťuje přítomnost luteinizačního hormonu v moči, který je zodpovědný za zrání a uvolnění (ovulaci) vajíčka. Ovulace může být nepravidelná, nemusí nastat vždy ve stejnou dobu po menstruaci, proto je vhodné provést test v každém menstruačním cyklu znovu. Testuje se v proudu moči, kde po vložení jednorázové testovací tyčinky dochází ke vzlínání vzorku moči ke kontrolnímu místu. Jak číst výsledek? Pozitivní výsledek se projeví zobrazením růžovo-fialového proužku v kontrolní zóně „C“, tak v testovací zóně „T“. Negativní výsledek se projeví zobrazením růžovo-fialového proužku pouze v kontrolní zóně „C“ (v kontrolní zóně se proužek musí objevit pokaždé).
79,00 KčDoprava od 79 KčNad 999 Kč zdarma

MedPharma Ovulační test Komfort 20 mlU/ml 2ks

MedPharma Ovulační test Komfort 20mlU/ml 2ks MedPharma Ovulační test Komfort (20mlU/ml) je diagnostický zdravotnický prostředek in vitro pro sebetestování. Jedná se o jednorázovou testovací tyčinku. Citlivost 20mlU/ml.
88,00 KčDoprava od 49 KčNad 999 Kč zdarma