Krates.cz
Krates.cz
Medpharma Tekutý pudr NATURAL 100 g

Medpharma Tekutý pudr NATURAL 100 g

Tekutý pudr s měsíčkem lékařským chrání a zklidňuje pokožku. Vhodné pro děti od narození.

MEDPHARMA Tekutý pudr NATURAL 100 g

Tekutý pudr s měsíčkem lékařským chrání a zklidňuje pokožku. Vhodné pro děti od narození.
40,00 KčDoprava od 29 KčNad 1500 Kč zdarma

MedPharma Tekutý pudr NATURAL 100 g

41,00 KčDoprava od 79 KčNad 1499 Kč zdarma

Medpharma Tekutý pudr NATURAL 100 g

Tekutý pudr s měsíčkem lékařským chrání a pečuje o podrážděnou pokožku. Obsahuje oxid zinečnatý, který pokožku vysušuje, a proto se používá při začervenání zadečku dětí. Tekutý pudr také tlumí pocity svědění provázející běžné dětské potíže a přispívá k regeneraci pokožky vytvářením ochranného filmu. Snadno se roztírá a je vhodný pro děti od narození. Informace pro alergiky: bez parfémů a barviv. Složení: Aqua, Talc, Glycerin, Zinc Oxide, Propylene Glycol, Calendula Officinalis Extract, Alcohol Denat., Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin Použití: Tenkou vrstvu pudru nanášejte několikrát denně dle potřeby. Před použitím protřepejte. Upozornění: Přípravek používejte zevně. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s oční sliznicí. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem.
59,00 KčDoprava od 79 KčNad 999 Kč zdarma

MedPharma Tekutý pudr Natural s měsíčkem lékařským 100 g

Tekutý pudr Natural s měsíčkem lékařským chrání a zklidňuje pokožku. Díky obsahu oxidu zinečnatého mírně vysušuje pokožku např. při opruzeninách. Tlumí pocity pálení a svědění při kopřivce, po neštovicích, bodnutí hmyzem apod. Přispívá k regeneraci pokožky, vytváří na ní ochranný film, snadno se roztírá. Vhodné pro děti od narození.
59,00 KčDoprava od 49 KčNad 1500 Kč zdarma

MedPharma Tekutý pudr NATURAL 100 g

MedPharma Tekutý pudr NATURAL 100g Tekutý pudr s měsíčkem lékařským chrání a zklidňuje pokožku. Díky obsahu oxidu zinečnatého mírně vysušuje pokožku např. při opruzeninách.
61,00 KčDoprava od 49 KčNad 999 Kč zdarma