Krates.cz
Krates.cz
Philips Avent Lahev Anti-colic 260 ml, 1 ks růžová ovečka

Philips Avent Lahev Anti-colic 260 ml, 1 ks růžová ovečka

Antikoliková láhev je navržená tak, aby bránila proniknutí vzduchu do bříška dítěte, čímž snižuje roziko koliky a zmírňuje nepohodlí.

AVENT Lahev Anti-colic 260 ml, růžová s ovečkou

Kojenecká lahvička s dudlíkem s pomalým průtokem (2 otvory). Růžová, průhledná, s přesnou stupnicí. Používáním kojeneckých láhví AVENT s unikátním patentovaným silikonovým dudlíkem s ventilem předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete pravděpodobnost vzniku koliky. Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění. Přehledná přesná stupnice pomůže určit, kolik vaše dítě vypilo. Víčko těsně přiléhá k dudlíku, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky. Silikonový dudlík AVENT je navržen tak, aby svým tvarem a funkcí co nejvíce připomínal maminčin prs. Má speciální patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním. Klinické pokusy provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví. Široký tvar měkkého dudlíku nutí dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky. Vlastnosti: Kojenecká láhev AVENT využívá ventil, který pracuje přirozeným reflexem krmení dítěte a podporuje zdravé a aktivní krmení. Miminko si samo kontroluje průtok mléka, čímž se snižuje riziko přejedení a zvracení. Ventil také udržuje vzduch mimo bříško miminka. Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění. Přehledná přesná stupnice pomůže určit, kolik vaše dítě vypilo. Víčko těsně přiléhá k dudlíku, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky. Klinicky ověřeno snížení koliky. Klinické pokusy provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví.
183,00 KčDoprava od 59 KčNad 1499 Kč zdarma

Philips Avent Lahev Anti-colic 260 ml, 1 ks růžová ovečka

Philips Avent Lahev Anti-colic 260 ml
Kojenecká láhev Anti-colic zdobená obrázkem ovečky a jehňátka, je určena pro děti s problémy při krmení, kolikách, nadýmání a také při předcházení těmto nechtěným stavům.
Transparentní kojenecká lahvička se silikonovou antikolikovou savičkou, je příhodná pro kombinaci jak kojení, tak příkrmů z láhve. Je určena s pomalým průtokem pro děti od narození.
Silikonová savička má tendenci ohřát se teplým obsahem uvnitř, o to více připomíná prs. Ventilační otvůrek, označovaný jako antikolikový, zabezpečuje odvod vzduchu z láhve. Tím umožní plynulé sání tekutiny a případným nechtěným kolikám.
Přednosti:
snadné sestavení a použití, rychlé čištění
zdravotně nezávadný materiál, neosahuje BPA
snadné držení a uchopení v jakémkoli směru
ergonomický tvar a široké hrdlo pro maximální pohodlí
zdokonalený antikolikový systém s inovativním dvojitým ventilem
Lahve Philips Avent Classic je vhodné používat pouze s dudlíky Philips Avent Classic
Lahev Philips Avent Classic je kombinovatelná s výrobky řady Phlips Avent Classic s výjimkou lahví Natural
Kupte miminku kvalitní kojeneckou lahvičku!
Vhodné pro děti od 1 měsíce
Materiál: láhev - polypropylen, dudlík - silikon
Obsah: 260 ml
Rozměry balení: 7 x 7 x 16 cm
189,00 KčDoprava od 59 KčNad 1500 Kč zdarma

AVENT Láhev Anti-colic 260 ml růžová/ovečka

198,00 KčDoprava od 79 KčNad 1499 Kč zdarma

Avent Anti-colic 260 ml láhev 1 ks růžová s ovečkou

Vyhněte se pláči a bolení bříška, když děťátko spolyká příliš mnoho vzduchu při krmení. Kojenecká láhev Anti-Colic má dudlík s pružným okrajem, který umožňuje proudění vzduchu do láhve. To může pomoci omezit obvyklé problémy při krmení, jako je kolika, reflux a nadýmání. Žebrovaná textura zabraňuje stlačení dudlíku pro krmení bez přerušení. Široký tvar měkkého dudlíku nutí dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Používá tak stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. Kojenecká lahvička Avent Anti-Colic má dudlík s pomalým průtokem (2 otvory). Hlavní vlastnosti: dudlík s pružným okrajem umožňuje proudění vzduchu do láhve široký tvar dudlíku navozuje techniku sání jako při kojení široké hrdlo lahvičky pro snadné plnění přehledná a přesná stupnice pomůže určit, kolik dítě vypilo víčko těsně přiléhá k dudlíku Avent tak, aby nedocházelo vylévání obsahu lahvičky Složení: Lahev je vyrobena z polypropylenu.
206,00 KčDoprava od 79 KčNad 999 Kč zdarma

PHILIPS AVENT Láhev Anti-colic růžová ovečka 260 ml

Antikoliková láhev je navržená tak, aby bránila proniknutí vzduchu do bříška dítěte, čímž snižuje roziko koliky a zmírňuje nepohodlí.
209,00 KčDoprava od 29 KčNad 1500 Kč zdarma

Lahev Anti-colic 260 ml, 1 ks růžová ovečka

Lahev Anti-colic 260 ml, 1 ks růžová ovečka Kojenecká lahvička s dudlíkem s pomalým průtokem má 2 otvory. Lahvička má růžovou barvu, je průhledná, s přesnou stupnicí. Používáním kojeneckých láhví AVENT s unikátním patentovaným silikonovým dudlíkem s ventilem předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete pravděpodobnost vzniku koliky.
229,00 KčDoprava od 49 KčNad 999 Kč zdarma