Krates.cz
Krates.cz
Philips Avent odsávačka Natural manuální SCF330/20

Philips Avent odsávačka Natural manuální SCF330/20

Jedinečný desig, extra měkký novorozenecký dudlík Natural, zásobník na mléko (125 ml). Když se cítíte pohodlně a uvolněně, mléko teče snáze.

AVENT Odsávačka mat.ml.Natural se zás.125 ml PP

829,00 KčDoprava od 79 KčNad 1499 Kč zdarma

Avent Natural Odsávačka mateřského mléka se zásobníkem 125 ml

Více pohodlí, více mléka přirozeným způsobem. Odsávačka s masážní vložkou. Když se cítíte pohodlně a uvolněně, mléko teče snáze. Proto jsme vytvořili naši dosud nejpohodlnější odsávačku mateřského mléka: můžete sedět pohodlně, nemusíte se předklánět a měkká masážní vložka jemně stimuluje tok mléka. Masážní vložka má novou, sametově měkkou strukturu, která hřejivě působí na pokožku a zajišťuje příjemnou a jemnou stimulaci toku mléka. Během sání jemně napodobuje sání dítěte, což přirozeně spouští mléko a zajišťuje klinicky ověřenou účinnost. Měkká masážní vložka je navržena tak, aby vyhovovala většině maminek. Pokud potřebujete větší velikost, je k dispozici samostatně. Obsahuje láhev a dudlík Natural pro přirozené přisátí. Dudlík ve tvaru prsu podporuje přirozené přisátí podobné jako při kojení a zjednodušuje dítěti přechody mezi kojením a krmením z lahve. Obsah balení: Manuální odsávačka s krytem hrdla Zásobník na mléko (125 ml) Extra měkký novorozenecký dudlík Natural ...
832,00 KčDoprava od 79 KčNad 999 Kč zdarma

Philips AVENT Odsávačka mateřského mléka Natural se zásobníkem 125 ml

Odsávačka mateřského mléka má jedinečný design, mléko proudí přímo z prsu do lahve, i když sedíte rovně. Můžete tedy při odsávání sedět pohodlněji: nemusíte se předklánět, aby mléko opravdu teklo do lahve. Pohodlné sezení a uvolnění při odsávání přirozeně napomáhá snadnému toku mléka. Dudlík ve tvaru prsu podporuje přirozené přisátí podobné jako při kojení a zjednodušuje vašemu dítěti přechody mezi kojením a krmením z lahve. Malá velikost a nízká hmotnost odsávačky znamená, že ji lze snadno skladovat a přepravovat. Odsávání na cestách je ještě více nenápadné. Tuto odsávačku mateřského mléka lze používat spolu s dalšími výrobky řady Philips AVENT, například s lahvemi a nádobami na skladování mléka. Čištění je snadné díky malému počtu samostatných součástí. Všechny součásti lze mýt v myčce nádobí. Manuální odsávačka mateřského mléka je ideální pro příležitostné odsávání mateřského mléka a navíc je velmi kompaktní. Lze ji snadno obsluhovat jednou rukou. Pracuje rychle, tiše a jemně k prsu bez potřeby elektrické energie. Ocenění iF Product Design Award 2013. Rozměr balení a specifikace: země původu: Anglie materiál: odsávačka + lahve – Polypropylen, Bez BPA, dudlík – silikon bez BPA Odsávačka obsahuje: manuální odsávačku s krytem hrdla zásobník na mléko (125 ml) extra měkký novorozenecký dudlík těsnící víčko
850,00 KčDoprava od 59 KčNad 1499 Kč zdarma

Philips Avent odsávačka Natural manuální

Philips Avent Odsávačka Natural se zásobníkem 125 ml
Manuální odsávačka se zásobníkem a lahvičkou o objemu 125 ml. Odsávačka obsahuje masážní vložku. Ta je navržena tak, aby byla co nejvíce universální pro všechny typy prsu. Sametová struktura působí hřejivě na prs a stimuluje pěkně tok mléka. Při použití se dá v klidu sedět, bez předklonu. Odsávačka imituje sání dítěte, což zaručuje pohodové spouštění mateřského mléka.
Pro snadný úchop maminky je opatřena odsávačka ergonomickým držadlem.
V sadě přiložený dudlík Natural zaručuje snadnějsí přechod dítka mezi kojením a krmením z lahví nebo VIA pohárků.
Přednosti:
elegantní design, nízká hmotnost
snadné sestavení, skladování
obsluha možná jednou rukou
snadná údržba, vhodné do myčky
kompatibilní s dalšími výrobky na krmení Philips Avent Natural
Balnení obsahuje:
odsávačku s krytem hrdla
zásobník na mléko 125 ml
extra měkký novorozenecký dudlík Natural
těsnící víčko
Vhodné pro děti od narození
Materiál: PP (polypropylen), bez obsahu Bisphenolu
Velikost dudlíku: 1
Obsah: 125 ml
Rozměry balení: 19,5 x 9 x 22,5 cm
899,00 KčDoprava od 59 KčNad 1500 Kč zdarma

Philips Avent odsávačka Natural manuální SCF330/20

AVENT NATURAL manuální odsávačka mateřského mléka bez BPA s jemnou masážní vložkou. Jedinečná patentovaná aktivní masážní vložka pomáhá stimulovat přirozené odsávaní. Jemný podtlak, který napodobuje sání dítěte jako při kojení, umožňuje odsát více mléka než běžnou nemocniční dvojitou elektrickou odsávačkou mateřského mléka. Narozdíl od jiných odsávaček se nemusíte předklánět, aby se dostalo veškeré mléko do lahve. AVENT NATURAL manuální odsávačka mateřského mléka bez BPA v balení obsahuje AVENT NATURAL kojenecká lahvička, AVENT dudlík NATURAL 1 otvor 2ks a AVENT těsnící víčka na láhev 1ks. AVENT NATURAL kojenecká lahvička využívá dvouventilový antikolikový ventil, který pracuje s přirozeným reflexem krmení dítěte a podporuje zdravé aktivní krmení. Miminko si samo kontroluje průtok mléka, snižuje se tak riziko zvracení a přejedení. Ventil také udržuje vzduch mimo bříško dítěte. Snižuje možnost vzniku koliky. Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu, široké hrdlo snadné čištění. Víčko těsně přiléhá k dudlíku, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévaní obsahu lahvičky. Upozornění: Láhev neobsahuje BPA (Bisphenol A). AVENT dudlík NATURAL : silikonový dudlík Avent má unikátní patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch proudí do lahvičky a ne do žaludku vašeho dítěte. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním. Široký tvar měkkého dudlíku nutí vaše dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat při tom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s Aventem snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky. Extra měkký novorozenecký - 1 otvor. AVENT těsnící víčka : víčko přemění kojeneckou lahvičku v dokonale utěsněný zásobník na mléko a dětskou stravu.
925,00 KčDoprava od 45 KčNad 1000 Kč zdarma

PHILIPS AVENT Manuální odsávačka Natural + zásobník 125 ml

Jedinečný desig, extra měkký novorozenecký dudlík Natural, zásobník na mléko (125 ml). Když se cítíte pohodlně a uvolněně, mléko teče snáze.
925,00 KčDoprava od 29 KčNad 1500 Kč zdarma

Philips Avent AVENT Odsávačka mateřského mléka Natural + Lahev Natural 125 ml

AVENT Odsávačka mateř.mléka Natural+zásob.125ml PP Set obsahující manuální odsávačku s krytem hrdla, zásobník na mléko (125ml), extra měkký novorozenecký dudlík, těsnící víčko, cestovní box na dudlík, pracuje jemně, rychle a tiše.
1090,00 KčDoprava od 49 KčNad 999 Kč zdarma