Krates.cz
Krates.cz
Soaphoria Babyphoria organický ochranný balzám proti opruzeninám pro děti od narození

Soaphoria Babyphoria organický ochranný balzám proti opruzeninám pro děti od narození

Soaphoria Babyphoria, 50 ml, Proti opruzeninám pro děti, Přípravek Soaphoria Babyphoria je ideální pomocník v boji proti opruzeninám. Zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:chrání před tvorbou opruzeninpečuje o již vzniklé opruzeninyvytváří na pokožce jemný, zcela nedráždivý ochranný filmzklidňuje podrážděnou kůžiposiluje přirozené procesy pokožkySložení:bez parfemaceJak používat:Nanášejte podle potřeby v tenké vrstvě na čistou pokožku. Vmasíruje do pokožky, dokud se přípravek zcela nevstřebá.

Soaphoria Babyphoria organický ochranný balzám proti opruzeninám pro děti od narození 50 ml

Soaphoria Babyphoria, 50 ml, Tělové balzámy pro děti, Přípravek Soaphoria Babyphoria je ideální pomocník v boji proti opruzeninám. Zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce.Vlastnosti:chrání před tvorbou opruzeninpečuje o již vzniklé opruzeninyvytváří na pokožce jemný, zcela nedráždivý ochranný filmzklidňuje podrážděnou kůžiposiluje přirozené procesy pokožkySložení:bez parfemaceJak používat:Nanášejte podle potřeby v tenké vrstvě na čistou pokožku. Vmasíruje do pokožky, dokud se přípravek zcela nevstřebá.
197,00 KčDoprava od 49 Kč

SOAPHORIA Organický ochranný balzám proti opruzeninám 50 ml

BABYPHORIA ORGANICKÝ OCHRANNÝ BALZÁM proti opruzeninám Speciální ochranný balzám na prevenci a snižování podrážděnosti a nepohody při nošení ...
208,00 KčDoprava od 89 KčNad 1500 Kč zdarma