Krates.cz
Krates.cz
Sudocrem 250 g

Sudocrem 250 g

Sudocrem - zinková mast je antiseptický víceúčelový ochranný krém, vhodný především k ochraně pokožky dětí.

209 Kč

SUDOCREM 250 g - krém na opruzeniny

Pokožka miminka může být drážděna tvrdou plenkou, omezeným přístupem vzduchu nebo močí a stolicí. Proto je potřeba ochranný krém, který utvoří tenký film a zabrání působení těchto faktorů. Sudocrem je antiseptický ochranný krém, který je unikátní svým složením. Obsažený Lanolín napomáhá uklidnit a zvláčnit pokožku, Oxid zinečnatý má adstringentní (stahující) účinek, Benzyl alkohol omezuje bolest a podráždění a má také antibakteriální a antifungicidní vlastnosti. Benzyl benzoát a Benzyl cinamát podporují epitalizaci. Sudocrem je vhodné aplikovat při proleženinách, ekzému, akné, při ošetřování popálenin, omrzlin, opruzenin a drobných povrchových oděrek, také je určen pro děti k prevenci a léčbě plenkové dermatitidy. Sudocrem se rychle vstřebává a příjemně voní. Vlastnosti: pro každodenní ochranu plenkou pokryté pokožky před účinky dráždivých látek obsažených v moči a ve stolici k péči o ekzematickou pokožku při akné pro regeneraci pokožky při drobných spáleninách a omrzlinách na proleženiny Komplexní péče: Oxid zinečnatý: vyvolává stahování tkání, snižuje v regeneračním procesu ztráty tekutin v tkáních. Benzyl benzoát, benzyl cinamát: pomáhají podporovat růst epitelových buněk, urychlují epitelizační proces Benzyl alkohol: má antiseptický účinek, omezuje množení baktérií, pomáhá omezovat nepříjemný pálivý pocit podráždění Lanolin: změkčuje a zvláčňuje pokožku, napomáhá při udržování její vlhkosti Použití: pro každodenní použití aplikujte 3–5× denně nanášejte na pokožku v tenké vrstvě kruhovými pohyby krém rovnoměrně vmasírujte na pokožce pak krém jemné konzistence vytvoří průhledný film zabraňte styku s očima a sliznicí Složení: Zinc Oxide E.P 15,25 %, Benzyl Alcohol B.P.0.39 %, Benzyl Benzoate B.P. 1,01 %, Benzyl Cinnamate 0,15 %, Lanolin 4 %, voda, glykol.
209 KčDoprava od 59 KčNad 1499 Kč zdarma

SUDOCREM krém 250 g

Sudocrem je antiseptický ochranný krém, který je unikátní svým složením. Obsažený Lanolín napomáhá uklidnit a zvláčnit pokožku, Oxid zinečnatý má adstringentní (stahující) účinek, Benzyl alkohol omezuje bolest a podráždění a má také antibakteriální a antifungicidní vlastnosti. Benzyl benzoát a Benzyl cinamát podporují epitalizaci. Sudocrem je vhodné aplikovat při proleženinách, ekzému, akné, při ošetřování popálenin, omrzlin, opruzenin a drobných povrchových oděrek, také je určen pro děti k prevenci a léčbě plenkové dermatitidy. Sudocrem se rychle vstřebává a příjemně voní. Použití: aplikuje se 3-5x denně v tenké vrstvě.
219 KčDoprava od 45 KčNad 1000 Kč zdarma

Sudocrem 250 g

Každodenní péče o citlivou pokožku Vašeho dítěte a celé Vaší rodiny! K péči o podrážděnou a začervenalou pokožku, například při opruzeninách, ekzému či akné.
225 KčDoprava od 79 KčNad 999 Kč zdarma

Sudocrem Original ochranný krém pro podrážděnou pokožku 250 g

Sudocrem Original, 250 g, Péče o pokožku pro ženy, Přípravek Sudocrem Original velice šetrně pečuje o vaši kůži a regeneruje ji.Vlastnosti:odstraňuje suchá místa a svědění pokožkychrání pokožkuzklidňuje pokožku trpící ekzémem, zjemňuje svědění a podrážděnípomáhá ošetřovat drobné řezné rány a odřeninyJak používat:Naneste přípravek na čistou pokožku a jemně vmasírujte do úplného vstřebání.
240 KčDoprava od 49 Kč

Dovoz EU Sudocrem 250 g

bal. 250g Sudocrem.
Sudocrem je vhodné aplikovat při proleženinách, ekzému, akné, při ošetřování popálenin, omrzlin, opruzenin a drobných povrchových oděrek, také je určen pro děti k prevenci a léčbě plenkové dermatitidy.
Sudocrem se rychle vstřebává a příjemně voní.
Použití: aplikuje se 3-5x denně v tenké vrstvě.
Složení: Lanolín, Oxid zinečnatý, Benzyl alkohol, Benzyl benzoát, Benzyl cinamát.
Popis: Sudocrem je antiseptický ochranný krém, který je unikátní svým složením.
Obsažený Lanolín napomáhá uklidnit a zvláčnit pokožku, Oxid zinečnatý má adstringentní (stahující) účinek, Benzyl alkohol omezuje bolest a podráždění a má také antibakteriální a antifungicidní vlastnosti. Benzyl benzoát a Benzyl cinamát podporují epitalizaci.
Výrobce: Forest Tosara Ltd., Dublin, Irsko.
246 KčDoprava od 79 KčNad 1499 Kč zdarma

SUDOCREM zinková mast 250 g

Sudocrem - zinková mast je antiseptický víceúčelový ochranný krém, vhodný především k ochraně pokožky dětí.
269 KčDoprava od 29 KčNad 1500 Kč zdarma

Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. Sudocrem 250 g

Pokožka miminka může být drážděna tvrdou plenkou, omezeným přístupem vzduchu nebo močí a stolicí. Proto je potřeba ochranný krém, který utvoří tenký film a zabrání působení těchto faktorů.
Sudocrem je antiseptický ochranný krém, který je unikátní svým složením. Obsažený Lanolín napomáhá uklidnit a zvláčnit pokožku, Oxid zinečnatý má adstringentní (stahující) účinek, Benzyl alkohol omezuje bolest a podráždění a má také antibakteriální a antifungicidní vlastnosti. Benzyl benzoát a Benzyl cinamát podporují epitalizaci.
Sudocrem je vhodné aplikovat při proleženinách, ekzému, akné, při ošetřování popálenin, omrzlin, opruzenin a drobných povrchových oděrek, také je určen pro děti k prevenci a léčbě plenkové dermatitidy. Sudocrem se rychle vstřebává a příjemně voní.
269 KčDoprava od 69 KčNad 1999 Kč zdarma

Sudocrem 250 g

Sudocrem 250g Péče a ochrana citlivé dětské pokožky pod plenkou.
289 KčDoprava od 49 KčNad 999 Kč zdarma

Podobné produkty

od 119 Kč

Sudocrem 125 g

Sudocrem - zinková mast je antiseptický víceúčelový ochranný krém, vhodný především k ochraně pokožky dětí.
Porovnej ceny
V 9 obchodech
od 75 Kč

Sudocrem 60 g

Sudocrem - zinková mast je antiseptický víceúčelový ochranný krém, vhodný především k ochraně pokožky dětí.
Porovnej ceny
V 9 obchodech
od 249 Kč

Sudocrem 400 g

Sudocrem zinková mast je antiseptický víceúčelový ochranný krém, vhodný především k ochraně pokožky dětí.
Porovnej ceny
V 9 obchodech
od 72 Kč

HiPP BABYSANFT Krém na obličej a tělo 75ml CZ9620

HiPP Pleťový krém intenzivně pečuje o pokožku a spolehlivě ji chrání, obsahuje přírodní BIO mandlový olej. Krém se lehce roztírá,…
Porovnej ceny
V 9 obchodech
od 249 Kč

Sudocrem krém pro každodenní ochranu pokožky 400g

Sudocrem 400g Péče a ochrana citlivé dětské pokožky pod plenkou.
Porovnej ceny
V 9 obchodech
od 263 Kč

Sudocrem Original ochranný krém pro podrážděnou pokožku 400 g

Sudocrem Original, 400 g, Péče o pokožku pro ženy, Přípravek Sudocrem Original velice šetrně pečuje o vaši kůži a regeneruje…
Porovnej ceny
V 9 obchodech
od 59 Kč

Krém na opruzeniny s BIO měsíčkem lékařským LINTEO BABY

Ochranný krém s Bio měsíčkem lékařským je vhodný na pokožku v oblasti plenek, podporuje přirozený vývoj zdravé dětské pokožky.
Porovnej ceny
V 9 obchodech
od 87 Kč

Nivea Krém na obličej a tělo pro děti Baby 150 ml

Krém na tvář, tělo a zadeček inspirovaný originálním Nivea krémem poskytuje jemnou a bezpečnou péči. Chrání dětskou pokožku od negativních…
Porovnej ceny
V 9 obchodech
od 62 Kč

Weleda Měsíčkový kojenecký krém 10 ml

účinně chrání citlivou pokožku před vznikem opruzenin v oblasti plenek. Lanolin a oxid zinečnatý chrání jemnou pokožku spolehlivě před vlhkostí.
Porovnej ceny
V 9 obchodech
od 102 Kč

Steriwund Bebea mast na zadeček 30 g

Přípravek je určen ke každodenní ochraně a regeneraci dětské pokožky.
Porovnej ceny
V 9 obchodech
od 219 Kč

BEBELO Baby cream dětský krém 200 ml

.
Porovnej ceny
V 9 obchodech
od 345 Kč

Dermatherm BABYCHANGE Bio ochranný krém pro přebalování dětí proti zarudnutí a podráždění pokožky 50ml

BABYCHANGE k péči o dětský zadeček při přebalování. zklidňuje a předchází podráždění a oslabení obranyschopnosti pokožky pomáhá udržovat optimální vlhkost…
Porovnej ceny
V 9 obchodech