Krates.cz
Krates.cz
The Simpsons Omega 3 + vitaminy D a E 60 kapslí

The Simpsons Omega 3 + vitaminy D a E 60 kapslí

Také jste neměli rádi rybí tuk? Žvýkací kapsle s ovocnou příchutí budou vašim dětem chutnat mnohem víc, a přitom jim dodají Omega 3 mstné kyseliny.

The Simpsons Omega 3 + vitaminy D a E 60 kapslí

Nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA, které známe spíše pod souhrnným názvem Omega 3, patří mezi esenciální látky. Tedy takové, které jsou pro tělo nezbytné k jeho činnosti, neumí si je ale samo vytvořit a musíme mu je dodávat v potravě. Nejznámějším zdrojem Omega 3 mastných kyselin je rybí olej. Zkuste však dětem dát lžičku rybího tuku. Brrrr! Teď je ale všechno jinak. BioPure DHA® je rybí olej zpracovaný a ochucený tak, že rybí (pa)chuť je zcela potlačena a zůstává jen přidaná lahodná chuť ovoce. Děti si jej zamilují! Obsažené aktivní látky (DHA, EPA) přispívají k: normální mozkové činnosti* normálnímu stavu zraku* normální srdeční činnosti** Obsažená aktivní látka (vitamin D3): je potřebná pro normální růst a vývin kostí u dětí přispívá k normální funkci imunitního systému Doplněk stravy – kapsle s obsahem rybího oleje. Se sladidlem. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr. * příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 250 mg DHA denně ** příznivého účinku je dosaženo při ...
177,00 KčDoprava od 79 KčNad 999 Kč zdarma

REVITAL The Simpsons Revital Omega 3 + vitaminy D3 a E 60 kapslí

Také jste neměli rádi rybí tuk? Žvýkací kapsle s ovocnou příchutí budou vašim dětem chutnat mnohem víc, a přitom jim dodají Omega 3 mstné kyseliny.
229,00 KčDoprava od 29 KčNad 1500 Kč zdarma

Revital The Simpsons Omega 3 + Vitaminy D a E 60 kapslí

The Simpsons Omega 3+vitaminy D a E cps.60 Ochucené měkké želatinové kapsle s obsahem vysoce kvalitního rybího oleje BioPure DHA®, který je získáván patentovanou technologií z tuňáků. Kapsle s velmi příjemnou příchutí tuti fruti, která dokonale maskuje chuť rybího oleje.
249,00 KčDoprava od 49 KčNad 999 Kč zdarma

THE SIMPSONS Omega 3+vitaminy D a E cps 60

THE SIMPSONS Omega 3+vitaminy D a E je doplněk stravy ve formě žvýkacích tablet s příchutí tutti-frutti, které budou dětem (na rozdíl od rybího oleje) chutnat. Nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA, které známe spíše pod souhrnným názvem Omega 3, patří mezi esenciální látky. Tedy takové, které jsou pro tělo nezbytné k jeho činnosti, neumí si je ale samo vytvořit a musíme mu je dodávat v potravě. Nejznámějším zdrojem Omega 3 mastných kyselin je rybí olej. BioPure DHA® je rybí olej zpracovaný a ochucený tak, že rybí (pa)chuť je zcela potlačena a zůstává jen přidaná lahodná chuť ovoce. Děti si jej zamilují! EPA a DHA jsou důležité k zachování normální mozkové činnosti (příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 250 mg DHA denně), k normálnímu stavu zraku (příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 250 mg EPA a DHA denně) a ke správné srdeční činnosti. Vitamin D3 je látka potřebná pro normální růst a vývin kostí a také přispívá k normální funkci imunitního systému.
279,00 KčDoprava od 45 KčNad 1000 Kč zdarma

The Simpsons Omega 3+vitaminy D a E cps.60

287,00 KčDoprava od 79 KčNad 1499 Kč zdarma