Krates.cz
Krates.cz
TrueLife NannyCam H32 video chůvička

TrueLife NannyCam H32 video chůvička

Obraz i zvuk jsou kvalitní, digitální signál stabilní a tak můžete na své miminko dohlížet odkudkoliv a kdykoliv a mít jistotu, že mu nic nechybí.

TrueLife NannyCam H32 video chůvička

2590,00 KčDoprava od 79 KčNad 1499 Kč zdarma

TrueLife NannyCam H32 video chůvička

Digitální dětská chůvička od společnosti TrueLife je ideálním pomocníkem pro všechny čerstvé rodiče. Nabízí mimořádný dosah až 300 metrů v otevřeném prostoru, snadné a pohodlné použití a celou řadu praktických funkcí, se kterými zůstanete za všech okolností v obraze. Rodičovská jednotka je tvořena kromě ovládacích tlačítek také velkým, 3,2" barevným displejem, na kterém je promítán obraz dětského pokojíčku, takže vždy víte, co se u miminka děje; i když nemůžete být v jeho blízkosti. Obousměrná komunikace (Talk back): pokud se uprostřed noci dítě probudí a dožaduje se vaší pozornosti, není za všech okolností potřeba vstávat. Chůvička umožňuje obousměrnou komunikaci, takže miminko můžete uklidnit jen svým hlasem, což mnohdy stačí, aby znovu rychle usnulo. Pro pohodlné použití si regulujte hlasitost dle potřeby. Nechybí ani indikátor stavu baterie, ukazatel pokojové teploty, budík nebo možnost pouštět do dětské jednotky ukolébavky, aby se miminku dobře usínalo. Dětská jednotka je napájena ze sítě a při nedostatečném osvětlení se automaticky aktivuje noční vidění s dosahem až na 5 metrů.
2590,00 KčDoprava od 45 KčNad 1000 Kč zdarma

Truelife NannyCam H32 video chůvička

Digitální dětská chůvička od společnosti TrueLife je ideálním pomocníkem pro všechny čerstvé rodiče. Nabízí mimořádný dosah až 300 metrů v otevřeném prostoru, snadné a pohodlné použití a celou řadu praktických funkcí, se kterými zůstanete za všech okolností v obraze. Rodičovská jednotka je tvořena kromě ovládacích tlačítek také velkým, 3,2" barevným displejem, na kterém je promítán obraz dětského pokojíčku, takže vždy víte, co se u miminka děje; i když nemůžete být v jeho blízkosti. Obousměrná komunikace (Talk back) Pokud se uprostřed noci dítě probudí a dožaduje se vaší pozornosti, není za všech okolností potřeba vstávat. Chůvička umožňuje obousměrnou komunikaci, takže miminko můžete uklidnit jen svým hlasem, což mnohdy stačí, aby znovu rychle usnulo. Pro pohodlné použití si regulujte hlasitost dle potřeby. Nechybí ani indikátor stavu baterie, ukazatel pokojové teploty, budík nebo možnost pouštět do dětské jednotky ukolébavky, aby se miminku dobře usínalo. Dětská jednotka je ...
2590,00 KčDoprava od 79 KčNad 999 Kč zdarma

TRUELIFE TrueLife NannyCam H32

Obraz i zvuk jsou kvalitní, digitální signál stabilní a tak můžete na své miminko dohlížet odkudkoliv a kdykoliv a mít jistotu, že mu nic nechybí.
2590,00 KčDoprava od 29 KčNad 1500 Kč zdarma

TRUELIFE Videochůvička NannyCam H32

TrueLife NannyCam H32 je digitální video chůvička s přehledným barevným 3,2 palcovým LCD displejem, pokojovým teploměrem, budíkem, automatickým nočním módem včetně VOX režimu a vysoce kvalitním přenosem zvuku i obrazu s dosahem až 300 metrů.
2590,00 KčDoprava od 59 KčNad 1499 Kč zdarma

TrueLife chůvička NannyCam H32

TrueLife chůvička NannyCam H32
Mateřská jednotka s přehledným displejem, společně s dětskou jednotkou, zajišťují přehled a kontrolu nad děťátkem v dosahu až 300 m.
Tato digitální chůvička je vyrobena v moderním designu.
Skladba a funkčnost:
přehledný barevný 3,2 palcový LCD displej
automatický noční mód včetně VOX režimu
vysoce kvalitní přenos zvuku i obrazu
pokojový teploměr, budík
Zajistěte si kvalitní kontrolu nad dítětem TrueLife!
Vhodné pro děti od narození
Materiál: plast
Baterie monitor: 3,7 V ( je součástí balení)
Rozměry balení: 15 x 18,5 x 7 cm
2590,00 KčDoprava od 59 KčNad 1500 Kč zdarma

TrueLife NannyCam H32 video chůvička

TrueLife NannyCam H32 video chůvička Digitální video chůvička s přehledným barevným LCD displejem, pokojovým teploměrem, automatickým nočním módem.
2990,00 KčDoprava od 49 KčNad 999 Kč zdarma