Krates.cz
Krates.cz
Viridian Folic Acid 90 kapslí Organic (Kyselina listová)

Viridian Folic Acid 90 kapslí Organic (Kyselina listová)

Organic Folic Acid 90 kapslí Výrobek s výtažkem z citronů v Bio kvalitě obsahující pevně dané množství kyseliny listové v každé kapsli. Na vytvoření jednoho kilogramu citronového extraktu je použito 385 kusů citronů, které jsou pěstovány na ekologických farmách vylučujích přítomnost chemických neboj jakýchkoli jiných škodlivých látek.

319 Kč

Viridian Folic Acid Organic 90 kapslí

Folic Acid 90 kapslí Organic Výrobek s výtažkem z citronů v Bio kvalitě obsahující pevně dané množství kyseliny listové v každé kapsli. Na vytvoření jednoho kilogramu citronového extraktu je použito 385 kusů citronů, které jsou pěstovány na ekologických farmách vylučujích přítomnost chemických neboj jakýchkoli jiných škodlivých látek.
319 KčDoprava od 49 KčNad 999 Kč zdarma

Folic Acid 90 kapslí Organic Viridian

ORGANIC FOLIC ACID (Kyselina listová v bio kvalitě)
Výrobek s výtažkem z citronů v Bio kvalitě obsahující pevně dané množství kyseliny listové v každé kapsli. Na vytvoření jednoho kilogramu citronového extraktu je použito 385 kusů citronů, které jsou pěstovány na ekologických farmách vylučujích přítomnost chemických neboj jakýchkoli jiných škodlivých látek.
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- Podporu plodu při těhotenství
- Potlačí únavy a deprese
- Detoxikaci
Čistota produktu
- Všechny složky jsou 100% aktivní
- Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí.
- Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem volného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety)
- Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
- Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
- Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou
– Složky obsažené v produktu pochází z plodin a rostlin od malých lokálních producentů. Jednou z klíčových zásad Viridianu je právě podpora místních farmářů a výrobců (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovněž díky tomu garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt.


Balení: 90 kapslí (34 g)
Dávkování: 1-2 kapsle denně během jídla nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění: Není vhodné pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada vyvážené pestré stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí.
Výživové údaje:
1 kapsle
kyselina listová
400 µg (200% RHP)*
* %RHP - % referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.
Složení 1 kapsle: Orgen FA™ (Bio Citrus Limon extrakt poskytující kyselinu listovou) 400 μg (200 % RHP), obal kapsle hydroxypropylmethyl celulóza (80 mg) na bázi Bio vojtěšky (232 mg).
Doplněk stravy s kyselinou listovou.
S oblibou používají: běžná populace rekreační sportovci siloví sportovci (kulturistika, fitness, silový trojboj, vrh koulí, hod kladivem, sprint, plavání na krátké vzdálenosti aj.) silově-vytrvalostní sportovci (fotbal, lední hokej, pozemní hokej, ragby, košíková, běhy a plavání na střední vzdálenosti aj.) vytrvalostní sportovci (běhy, dálkové plavání, triatlon, cyklistika, běh na lyžích aj.) Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce. Obrázek je pouze ilustrativni a pro představu, nemusí vyobrazovat aktuálně dostupnou variantu.
374 KčDoprava od 99 KčNad 1500 Kč zdarma

Viridian Folic Acid 90 kapslí Organic (organická kyselina listová)

Viridian Organic Folic Acid 90 kapslí
Výrobek s výtažkem z citronů v Bio kvalitě obsahující pevně dané množství kyseliny listové v každé kapsli. Na vytvoření jednoho kilogramu citronového extraktu je použito 385 kusů citronů, které jsou pěstovány na ekologických farmách vylučujích přítomnost chemických neboj jakýchkoli jiných škodlivých látek. 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na
Podporu plodu při těhotenství.
Potlačí únavy a deprese.
Detoxikaci.
Čistota produktu
Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher.
Všechny složky jsou 100% aktivní.
Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu s obsahem „volného“ prášku. (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety).
Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky.
Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany.
Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou.
Balení
90 kapslí (34 g) 
Dávkování
1-2 kapsle denně během jídla nebo dle doporučení lékaře. 
Upozornění
Není vhodné pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada vyvážené pestré stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí.
 
Výživové údaje
 
 1 kapsle
 kyselina listová
 400 µg (200% DDD)*
* %DDD - % doporučené denní dávky
Složení 1 kapsle
Orgen FA™ (Bio Citrus Limon extrakt poskytující kyselinu listovou) 400 μg (200 % DDD), obal kapsle hydroxypropylmethyl celulóza (80 mg) na bázi Bio vojtěšky (232 mg).
 
Doplněk stravy s kyselinou listovou.
375 KčDoprava od 55 KčNad 1500 Kč zdarma

Viridian Folic Acid 90 kapslí Organic

ORGANIC FOLIC ACID (Kyselina listová v bio kvalitě) Výrobek s výtažkem z citronů v Bio kvalitě obsahující pevně dané množství kyseliny listové v každé kapsli. Na vytvoření jednoho kilogramu citronového extraktu je použito 385 kusů citronů, které jsou pěstovány na ekologických farmách vylučujích přítomnost chemických neboj jakýchkoli jiných škodlivých látek. Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na: - Podporu plodu při těhotenství - Potlačí únavy a deprese - Detoxikaci Čistota produktu - Všechny složky jsou 100% aktivní - Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem
375 KčDoprava od 59 KčNad 2000 Kč zdarma

Viridian Organic Folic Acid 90 kapslí

Viridian Organic Folic Acid 90 kapslí Výrobek s výtažkem z citronů obsahující pevně dané množství kyseliny listové v každé kapsli. Na vytvoření jednoho kilogramu citronového extraktu je použito 385 kusů citronů, které jsou pěstovány na ekologických farmách vylučujích přítomnost chemických neboj jakýchkoli jiných škodlivých látek. Kyselina listová má na lidský organismus mnohostranné pozitivní účinky. Doporučené dávkování 1-2 kapsle denně během jídla nebo dle doporučení lékaře. Výživové údaje 1 kapsle - kyselina listová - 400 µg (200% DDD)* * %DDD - % doporučené denní dávky Složení obal kapsle hydroxypropylmethyl celulóza na bázi organické vojtěšky, Orgen FA™ (Citrus Limon extrakt poskytující kyselinu listovou). Informace Doplněk stravy s kyselinou listovou. Výrobce: Viridian, 15 High March, Daventry, NN114HB Northamptonshire, United Kingdom
375 KčDoprava od 55 KčNad 1500 Kč zdarma
375 KčDoprava od 39 KčNad 1390 Kč zdarma

Viridian Organic Folic Acid (kyselina listová) 90 kapslí

Viridan Organic Folic Acid je výrobek s výtažkem z citronů obsahující pevně dané množství kyseliny listové v každé kapsli. Na vytvoření jednoho kilogramu citronového extraktu je použito 385 kusů citronů, které jsou pěstovány na ekologických farmách vylučujích přítomnost chemických nebo jakýchkoli jiných škodlivých látek. Kyselina listová má na lidský organismus mnohostranné pozitivní účinky.
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- Podporu plodu při těhotenství
- Potlačení únavy a deprese
- Detoxikaci
DÁVKOVÁNÍ:
1-2 kapsle denně během jídla nebo dle doporučení lékaře.
Počet dávek v balení:
90 x 1 kapsle
NUTRIČNÍ HODNOTY:
1 kapsle kyselina listová 400 µg (200% DDD)*
* %DDD - % doporučené denní dávky
SLOŽENÍ:
V 1 kapsli: Orgen FA™ (Bio Citrus Limon extrakt poskytující kyselinu listovou) 400 μg (200 % DDD), obal kapsle hydroxypropylmethyl celulóza (80 mg) na bázi Bio vojtěšky (232 mg).
UPOZORNĚNÍ:
Doplněk stravy s kyselinou listovou. Není vhodné pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada vyvážené pestré stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí.
375 KčDoprava od 49 KčNad 2999 Kč zdarma

Viridian Folic Acid 90 kapslí Organic

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- Podporu plodu při těhotenství
- Potlačí únavy a deprese
- Detoxikaci
375 KčDoprava od 49 KčNad 2000 Kč zdarma

Viridian Folic Acid Organic - BIO 90 kapslí

Výrobek s výtažkem z citronů v Bio kvalitě obsahující pevně dané množství kyseliny listové v každé kapsli. Na vytvoření jednoho kilogramu citronového extraktu je použito 385 kusů citronů, které jsou pěstovány na ekologických farmách vylučujích přítomnost chemických neboj jakýchkoli jiných škodlivých látek. Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na: Podporu plodu při těhotenství Potlačí únavy a deprese Detoxikaci Čistota produktu Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher Všechny složky jsou 100% aktivní Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu s obsahem „volného“ prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety) Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou SLOŽENÍ obsahuje: Orgen FA™ (Bio Citrus Limon extrakt poskytující kyselinu listovou) 400 μg (200 % RHP), obal kapsle hydroxypropylmethyl celulóza (80 mg) na bázi Bio vojtěšky (232 mg). DÁVKOVÁNÍ berte 1-2 kapsle denně během jídla nebo dle doporučení lékaře. Upozornění: Není vhodné pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada vyvážené pestré stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí.
450 KčDoprava od 99 Kč

Podobné produkty

od 285 Kč

Viridian Folic Acid with DHA 90 kapslí

Folic Acid with DHA (Kyselina listová s DHA) Folic acid neboli kyselina listová patří mezi vitamíny skupiny B. Ve velké…
Porovnej ceny
V 9 obchodech
od 420 Kč

Viridian Myo-Inositol & Folic Acid 120g (Myo-Inositol s kyselinou listovou)

Přípravek, který se bude líbit především ženámŽádná aditivaAktivní látka spolu s kyselinou listovouVegetariánská kapsle
Porovnej ceny
V 8 obchodech
od 299 Kč

Viridian Magnesium Citrate with Vitamin B6 90 kapslí

Horčík a vitamín B6 vám dodá sílu v náročném dni Velice účinná kombinace hořčíku s vitamínem B6 Snižuje míru únavy…
Porovnej ceny
V 6 obchodech
od 450 Kč

Viridian Cardio Multi 60 kapslí

Multivitamín, který prospívá srdci a cévámSměs je vhodná pro jedince orientující se na zdraví srdce, tlak či cholesterolJedná se doplněk…
Porovnej ceny
V 6 obchodech
od 469 Kč

Viridian Pregnancy Complex 60 kapslí (těhotenství)

Vyvážený komplex minerálů, vitamínů a esenciálních aminokyselin sestavený speciálně pro podporu organismu maminky i děťátka v průběhu těhotenství a během…
Porovnej ceny
V 6 obchodech
od 495 Kč

Viridian Co-enzyme B Complex 30 kapslí

VIRIDIAN CO-ENZYME B COMPLEXCo-enzym B complex představuje vrchol mezi doplňky stravy s vitamíny skupiny B. Obsahuje totiž všechny vitamíny této…
Porovnej ceny
V 6 obchodech
od 403 Kč

Viridian B-Complex B12 High Twelwe® 90kapslí

Ten správný doplněk pro sportovce a osoby s fyzicky náročným zaměstnáním Komplex vitamínů skupiny B 12 Obsahuje vysoké dávky methylkobalaminu…
Porovnej ceny
V 6 obchodech
od 235 Kč

Hemo Plus + kyselina listová 50 kapslí + 10 kapslí ZDARMA

Popis Hemo Plus díky obsahu vitamínů B2, B6, B9 a B12 přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a díky…
Porovnej ceny
V 6 obchodech
od 450 Kč

Viridian B-Complex B1 High One® 90 kapslí

High One® B-COMPLEX B1 obsahuje komplex vitamínů skupiny B se zvýšeným obsahem vitamínu B1 (thiamin hydrochloridu) – jedna kapsle obsahuje…
Porovnej ceny
V 6 obchodech
od 454 Kč

Doctor s Best Vitamin B komplex, (Vitamíny B a kyselina listová v aktivovaných formách) 30 rostlinných kapslí

Doctor’s Best Vitamin B komplex, Fully Active, 30 rostlinných kapslíDoctor’s Best Fully Active B Complex obsahuje důležitý soubor vitaminů B…
Porovnej ceny
V 6 obchodech
od 448 Kč

Viridian High Potency Vitamin B3 250mg 90 kapslí

Viridian Vitamín B3 ve formě nikotinamidu a kyseliny nikotinové, které jsou velmi dobře vstřebatelné pro tělo. Doplněk je určený pro…
Porovnej ceny
V 6 obchodech
od 492 Kč

Viridian B-Complex B2 High Two® 90 kapslí

High Two® B-COMPLEX B2 obsahuje komplex vitamínů skupiny B se zvýšeným obsahem vitamínu B2 (riboflavin) – jedna kapsle obsahuje 200…
Porovnej ceny
V 6 obchodech