Krates.cz
Všechny kategorie
Krates.cz
VitaHarmony Oreganový olej 25mg tob 80

VitaHarmony Oreganový olej 25mg tob 80

VitaHarmony Oreganový olej - podporuje normální trávení, přispívá k udržení normální funkce střevního traktu, žaludku a žlučníku. Oregano neboli dobromysl obecná také napomáhá normální funkci dýchacího systému a podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému.

274 Kč

VitaHarmony Oreganový olej 25 mg tob 80

VitaHarmony Oreganový olej - podporuje normální trávení, p?ispívá k udržení normální funkce st?evního traktu, žaludku a žlu?níku. Oregano neboli dobromysl obecná také napomáhá normální funkci dýchacího systému a podporuje normální ?innost kardiovaskulárního systému.
274 KčDoprava od 45 KčNad 1000 Kč zdarma

VITAHARMONY Oreganový olej 25 mg 80 tobolek

Vyvážený produkt pro podporu trávení, udržení normální funkce střevního traktu, žaludku a žlučníku.
329 KčDoprava od 29 KčNad 1500 Kč zdarma

VitaHarmony Oreganový olej 25 mg 80 tobolek

VitaHarmony Oreganový olej 25 mg tob.80 Podporuje normální trávení, přispívá k udržení normální funkce střevního traktu, žaludku a žlučníku.
339 KčDoprava od 49 KčNad 999 Kč zdarma

Vitaharmony Oreganový olej 25 mg 80 kapslí

Oregano (Origanum vulgare) neboli dobromysl obecná je rostlina z čeledi hluchavkovitých, která se hojně využívá jako koření i v lidovém léčitelství. Oreganový olej je esenciální olej bohatý na látky karvakrol a thymol, které jsou ceněny pro své vlastnosti. Oreganový olej podporuje normální trávení, přispívá k udržení normální funkce střevního traktu, žaludku a žlučníku. Známý je také tím, že podporuje normální činnost jater. Oreganový olej také napomáhá normální funkci dýchacího systému a podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému. Známé je také antioxidační působení oregana. Tento přípravek, kromě oreganového oleje, obsahuje také olej olivový, který je ceněn pro obsah mononenasycených mastných kyselin. Olej z oregana je známý antioxidant, má antibakteriální, protiplísňové a protikvasinkové účinky.
398 KčDoprava od 55 KčNad 1099 Kč zdarma

VitaHarmony Oreganový olej 25 mg tob.80

VitaHarmony Oreganový olej 25 mg tob.80
502 KčDoprava od 69 KčNad 2500 Kč zdarma

Podobné produkty

od 475 Kč

ParatizEX 60 kapslí

Přípravek, který obsahuje kombinaci 9 bylinných extraktů, které umožňují správné fungování zažívacího systému a jsou zaměřeny na střevní parazity.
Porovnej ceny
V 8 obchodech
od 239 Kč

Vieste Kurkumin-piperin plus cps 60

Kurkumin-piperin je vyrobený z prášku kurkumy dlouhé, plodů pepřovníku černého a zázvoru. Přispívá k normálnímu trávení, zažívání a činnosti jater.
Porovnej ceny
V 5 obchodech
od 225 Kč

Da Vinci Academia Silymarin Duo 30+15 tobolek

Silymarin Duo obsahuje extrakt ostropestřce mariánského a šišáku bajkalského. Cesta k detoxikaci jater a celkové očistě organismu.
Porovnej ceny
V 6 obchodech
od 175 Kč

Liftea Kurkumin 30 tobolek

95% extrakt kurkuminu pro normální činnost žlučníku a jater. Tento tradiční indický prostředek funguje jako antioxidant.
Porovnej ceny
V 6 obchodech
od 159 Kč

VitaHarmony Ostropestřec Mariánský Silymarin 140mg 70 kapslí

Ostropestřec mariánský je standardizovaným extraktem na účinnou látku silymarin. Silymarin je souhrnný název účinných látek Ostropestřce mariánského, latinskySilybum marianum. Ostropestřec…
Porovnej ceny
Ve 2 obchodech
od 126 Kč

VitaHarmony Yucca 500 mg 60 kapslí

Přípravek obsahuje extrakt z rostliny Yucca schidigera. Pro přírodní pročištění organismu.
Porovnej ceny
V 7 obchodech
od 192 Kč

Biovitality Detoxikace+játra bylinná směs tob.60

Biovitality Detoxikace+játra bylinná směs tob.60
Porovnej ceny
Ve 3 obchodech
od 288 Kč

Allnature Kurkumin s piperinem bylinný extrakt 60kapslí

Allnature Kurkumin s piperin.bylin.extrakt cps.60 Bylinný extrakt Kurkumin s piperinem je výborný přírodní antioxidant a působí protizánětlivě.
Porovnej ceny
Ve 3 obchodech
od 544 Kč

Ladylab Detox 60 kapslí

Ladylab Detox 60 kapslí čistě přírodní produkt napomáhající detoxikaci vašeho organismu pravidelná detoxikace je v dnešním světě chemie, přísad a…
Porovnej ceny
Ve 3 obchodech
od 174 Kč

LINEX Complex cps.14

Porovnej ceny
Ve 4 obchodech
od 139 Kč

PharmaLINE Psyllium Natural cps.100+25% ZDARMA

Psyllium (Plantago Ovata) je přírodní rozpustná vláknina. V kapslích pro snadné dávkování a užívání. Složení: psyllium (plantago ovata) 98%-ní vyčištěné…
Porovnej ceny
Ve 4 obchodech
od 199 Kč

Acai Detox 90 kapslí

Popis Acai Detox obsahuje jedinečnou kombinaci detoxikačních extraktů Acai berry, ostropestřce mariánského a cordycepsu.
Porovnej ceny
Ve 3 obchodech