Krates.cz
Všechny kategorie
Krates.cz
Yellow&Blue Změkčovač vody (sáček 850 g) – pro účinné praní v tvrdé vodě

Yellow&Blue Změkčovač vody (sáček 850 g) – pro účinné praní v tvrdé vodě

Změkčovač vody od Yellow&Blue vám pomůže zvýšit účinnost vašeho praní, pokud máte tvrdou vodu. V tvrdé vodě má mýdlová složka pracích prostředků sníženou účinnost a praní proto znamená zvýšenou spotřebu pracího prostředku a následné usazování sraženin v textilu a v pračce. Tierra Verde, která vyrábí prostředky Yellow&Blue a Catz&Dogz, a pod vlastní značkou dováží tašky, ručníky a sáčky Casa Organica nebo Mama Natura a také menstruační kalíšky Gaia Cup, je ryze českou firmou. Veškerou drogerii vyrábí v Brně a podle nás je nejčistší českou značkou ekodrogerie. Dbá přitom na minimalizaci odpadů, vše recykluje. Žádné výrobky ani substance nebyly testované na zvířatech a neprodáváme žádné produkty se živočišnými surovinami.

142 Kč

YELLOW&BLUE Změkčovač vody sáček 850 g

Pro účinné praní ve tvrdé vodě.
142 KčDoprava od 29 KčNad 1500 Kč zdarma

Yellow & Blue Zmäkčovač vody 850 g (zip sáček) 850 g

Změkčovač vody 850 g (zip sáček) V tvrdé vodě má mýdlová složka pracích prostředků sníženou účinnost, protože se sráží s minerálními látkami ...
143 KčDoprava od 89 KčNad 1500 Kč zdarma

Změkčovač vody (pap. sáček 850 g)

V mnoha domácnostech teče z kohoutku tvrdá voda, která při praní způsobuje vyšší spotřebu pracího prostředku a šednutí prádla. Se změkčovačem se můžete obou těchto problémů zbavit. Složení: Obsahuje: > 30 % zeolit, uhličitan sodný; 15-30 % citronan sodný Bezpečnostní opatření: VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Likvidace: použitý obal po vypláchnutí odevzdejte do tříděného komunálního odpadu, zbytek nespotřebovaného výrobku odstraňte s přebytkem vody do kanalizace. Bezpečnostní značky: drazdive
145 KčDoprava od 59 KčNad 2000 Kč zdarma

Yellow&Blue Změkčovač vody (sáček 850 g) - pro účinné praní v tvrdé vodě

Změkčovač vody od Yellow&Blue vám pomůže zvýšit účinnost vašeho praní, pokud máte tvrdou vodu. V tvrdé vodě má mýdlová složka pracích prostředků sníženou účinnost a praní proto znamená zvýšenou spotřebu pracího prostředku a následné usazování sraženin v textilu a v pračce. Česko-slovenská firma Tierra Verde s.r.o. vyrábí ekologické prostředky pod několika značkami. Její ekologická drogerie nese název Yellow&Blue, kosmetické přípravky Tierra Verde a produkty pro domácí mazlíčky dostaly trefný název Catz&Dogz. Tašky, ručníky a sáčky pro denní použití pak Tierra dováží pod značkou Casa Organica či Mama Natura a pro ženy má také menstruační kalíšky Gaia Cup. Veškerou drogerii vyrábí v Brně a podle nás je nejčistší českou značkou ekodrogerie. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Eco Garantie, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky ani substance netestuje na zvířatech a v našem sortimentu najdete jen čiště veganské produkty.
149 KčDoprava od 49 KčNad 1999 Kč zdarma

Yellow & Blue Změkčovač vody - sáček 850 g

Změkčovač vody upravuje tvrdost vody a tím zvyšuje účinnost praní.
149 KčDoprava od 49 KčNad 1500 Kč zdarma

Yellow and Blue Změkčovač vody 850 g sáček

Změkčovač vody, Yellow and Blue, 850 g sáček - www.biooo.cz
149 KčDoprava od 49 KčNad 1200 Kč zdarma

Yellow and Blue Změkčovač vody pro účinné praní v tvrdé vodě 850 g

Yellow&Blue Změkčovač vody (sáček 850 g) - pro účinné praní v tvrdé vodě Změkčovač díky funkční směsi látek odstraní minerály způsobující její tvrdost. Prádlo se díky tomu vypere lépe a spotřebuje se méně pracího prostředku.
169 KčDoprava od 49 KčNad 999 Kč zdarma

Tierra Verde Změkčovač vody (pap. Sáček 850 g)

Co to je, jak to funguje
Změkčovač tvoří směs minerálních a organických látek, které mají schopnost na sebe navázat minerály z vody a tím vodu tzv. změkčit. Účinná látka pracího prostředku v takto upravené vodě namísto minerálů na sebe váže pouze nečistoty z prádla. V textilu se navíc neusadí sraženiny, které se projevují jako šednutí.
K čemu se používá
Změkčovač vody výrazně zlepšuje výsledek praní v tvrdé vodě. Snižuje spotřebu pracího prostředku a omezuje usazování sraženin v textilu (zapraní a šednutí prádla) a v pračce (týká se zejména praní v mýdlových pracích prostředcích, např. Mýdlové vločky, mýdlový sliz).
Jak se používá
Tvrdost vody jednoduše určíme Testovacím páskem. Podle tvrdosti vody nastavte dávku změkčovače i pracího prostředku (stačí udělat jen jednou, tvrdost vody zůstává v jedné lokalitě stejná).
Změkčovač nasypeme do zásobníku na prací prášek spolu s pracím prostředkem.
Dávkování na 4-5 kg ​​prádla:
TVRDOST VODY PODLE TESTOVACÍHO PÁSKU:
K pracímu gelu YELLOW & BLUE přidat:
K pracímu prášku YELLOW & BLUE přidat:
K mýdlovým vločkám YELLOW & BLUE nebo mýdlovému slizu přidat:
Měkká>4°dH
- - 20 g/1 vrchovatá polévková lžíce Středně tvrdá >8,4°dH
- 20 g/1 vrchovatá polévková lžíce
50 g /2,5 vrchovatých polévkových lžic Tvrdá >14°dH
40 g/2 vrchovaté polévkové lžíce
50 g /2,5 vrchovatých polévkových lžic
60 g/3 vrchovaté polévkové lžíce
Možná Vám vrtá v hlavě
Je změkčovač ekologický?
V našem změkčovači používáme minerální látky (zeolit, uhličitan sodný) a organické látky (citrát sodný), které v ekologických pracích prostředcích nahrazují běžně používané fosfáty a fosfonáty.
Zeolity jsou změkčovače přírodního původu, jsou složkou jílů, a mají schopnost vázat zejména hořčík a vápník, nejčastějších původců tvrdosti vody. Samy jsou nerozpustné a stávají se jednou ze složek usazeného kalu v čističkách. Uhličitan sodný je známý jako soda na praní a citran sodný je konzervant, který se používá například i do limonád a ochucených piv.
Fosfáty a fosfonáty považujeme v Tierra Verde za nežádoucí, protože způsobují eutrofizaci ( "kvetení") vody se všemi nepříznivými důsledky tohoto jevu. Fosfáty jsou již několik let zakázané na praní, ale bývají používány v konvenčních prostředcích do myček nádobí. Fosfáty nahradili po jejich zakázání v pracích prostředcích tzv. fosfonáty, mají však podobný vliv na vodu.
Jak správně ekologicky prát? Není to velmi náročné?
Jednoduchý návod představuje Desatero ekopraní a podrobnější vysvětlení proč a jak podle desatera postupovat, naleznete v Kurzu ekopraní. Na případné další otázky vám rádi odpovíme, napište nebo zavolejte.
Bezpečnostní opatření: UPOZORNĚNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Pokud přetrvává podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Likvidace: použitý obal po vypláchnutí odevzdejte do tříděného komunálního odpadu, zbytek nespotřebovaného výrobku odstraňte s přebytkem vody do kanalizace.
Bezpečnostní značky: dráždivé
Tento výrobek má eco certifikát, více informací se dozvíte zde.
172 KčDoprava od 65 KčNad 1000 Kč zdarma

Yellow & Blue Změkčovač vody dóza 850 g

Změkčovač tvoří směs minerálních a organických látek, které mají schopnost na sebe navázat minerály z vody a tím vodu tzv. změkčit. K čemu se používá Vodu pro praní změkčujeme, abychom zabránili srážení účinné látky pracího prostředku s minerály z vody a výrazně tak zlepšili výsledek praní. Také tím zamezíme zvýšené spotřebě pracího prostředku a následné usazování sraženin v textilu (zaprání a šednutí prádla) a v pračce (týká se zejména praní v mýdlových pracích prostředcích, např. mýdlové vločky, mýdlový sliz. Jak se používá Změkčovač nasypeme do zásobníku na prací prášek spolu s pracím prostředkem. Dávkování na 4-5 kg prádla: TVRDOST VODY:K pracímu gelu přidat:K pracímu prášku přidat:K mýdlovým vločkám nebo mýdlovému slizu přidat: Měkká >4°dH - - 20 g/1 vrchovatá polévková lžíce Středně tvrdá >8,4°dH - 20 g/1 vrchovatá polévková lžíce 50 g /2,5 vrchovatých polévkových lžic Tvrdá >14°dH 40 g/2 vrchovaté polévkové lžíce 50 g /2,5 vrchovatých polévkových lžic 60 g/3 vrchovaté polévkové lžíce Pokud nevíte, jakou máte tvrdost vody, pomůže vám ji určit testovací pásek. Možná vám vrtá hlavou Je změkčovač ekologický? Ve změkčovači jsou použity minerální (zeolit, uhličitan sodný) a organické látky (citran sodný), které v ekologických pracích prostředcích nahrazují běžně používané fosfáty a fosfonáty. Zeolity jsou změkčovače přírodního původu, jsou složkou jílů, a mají schopnost vázat zejména hořčík a vápník, nejčastější původce tvrdosti vody. Samy jsou nerozpustné a stávají se jednou ze složek usazeného kalu v čističkách. Uhličitan sodný je známá soda na praní a citran sodný je konzervant, který se používá například i do limonád a ochucených piv. Složení: > 30 % zeolit, uhličitan sodný; 15-30 % citronan sodný INCI: ZEOLITE, SODIUM CARBONATE, SODIUM CITRATE Bezpečnost VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Likvidace: použitý obal po vypláchnutí odevzdejte do tříděného komunálního odpadu, zbytek nespotřebovaného výrobku odstraňte s přebytkem vody do kanalizace. Změkčovač vody dóza Yellow & Blue 850 g od výrobce Yellow & Blue v kategorii Čistění a úklid | Prací prostředky | Bělidla,změkčovadla,proti skvrnám za skvělé ceny na e-shopu Alpik.cz
179 KčDoprava od 54 KčNad 1400 Kč zdarma

Podobné produkty

od 235 Kč

Yellow & Blue Prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě 500 g (sáček) 500 g

Prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě 500 g (sáček) Jemně mletý prášek z mýdlových ořechů Sapindus Mukkorosi je pro svůj…
Porovnej ceny
Ve 2 obchodech
od 276 Kč

Yellow & Blue Prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě 500 g (dóza)-1 500 g

Prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě 500 g (kapsa) Jemně mletý prášek z mýdlových ořechů Sapindus Mukkorosi je pro svůj…
Porovnej ceny
Ve 4 obchodech
od 659 Kč

Yellow & Blue Prací gel z mýdlových ořechů s levandulovou silicí 5 l (bag in box) 5 l

Prací gel z mýdlových ořechů bez vůně 5 l (bag in box) Prací gel z mýdlových ořechů s   přírodní rostlinnou…
Porovnej ceny
V 5 obchodech
od 47 Kč

Yellow & Blue Prací gel z mýdlových ořechů bez vůně 250 ml (kapsa uzávěr) 250 ml

Prací gel z mýdlových ořechů bez vůně 250 ml (kapsa uzávěr) Prací gel z mýdlových ořechů bez parfemace vhodný zejména…
Porovnej ceny
Ve 4 obchodech
od 65 Kč

Yellow & Blue Prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě 100 g (sáček) 100 g

Prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě 100 g (kapsa) Jemně mletý prášek z mýdlových ořechů Sapindus Mukkorosi je pro svůj…
Porovnej ceny
Ve 2 obchodech
od 55 Kč

Yellow & Blue Prací gel z mýdlových ořechů s levandulovou silicí 250 ml (kapsa uzávěr) 250 ml

Prací gel z mýdlových ořechů bez vůně 250 ml (kapsa uzávěr) Prací gel z mýdlových ořechů s přírodní rostlinnou silicí…
Porovnej ceny
Ve 4 obchodech
od 385 Kč

Yellow & Blue Prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo a látkové plenky 5 kg (pap. pytel) 5 kg

Prací gel z mýdlových ořechů na prádlo a látkové plenky 5 kg (pap. pytel) Prací prášek z mýdlových ořechů na…
Porovnej ceny
V 7 obchodech
od 159 Kč

Yellow & Blue Prací gel z mýdlových ořechů s levandulovou silicí 1 l (láhev) 1 l

Prací gel z mýdlových ořechů bez vůně 1 l (láhev) Prací gel z mýdlových ořechů s   přírodní rostlinnou silicí…
Porovnej ceny
V 6 obchodech
od 569 Kč

Yellow & Blue L Vandu Love - plákadlo prádla nahrazující aviváž 5 l (bag in box) 5 l

L Vandu Love - plákadlo prádla nahrazující aviváž 5 l (bag in box) V tvrdé vodě se mýdlová složka pracích…
Porovnej ceny
V 6 obchodech
od 584 Kč

Yellow & Blue Prací gel z mýdlových ořechů 5 l

Prací gel z mýdlových ořechů bez parfemace vhodný zejména pro barevné prádlo. Základem je výtažek z mýdlových ořechů v biokvalitě…
Porovnej ceny
V 5 obchodech
od 155 Kč

Yellow & Blue Prací gel z mýdlových ořechů se silicí vavřínu kubébového 1 l (láhev) 1 l

Prací gel z mýdlových ořechů se silicí vavřínu kubébového  1 l (láhev) Základem pracího gelu je výtažek z mýdlových ořechů…
Porovnej ceny
V 5 obchodech
od 194 Kč

Yellow and Blue Prací gel z ořechů na vlnu 1 l

Prací gel z ořechů na vlnu, Yellow and Blue, 1 l - www.biooo.cz
Porovnej ceny
Ve 4 obchodech